internet dosyaları hıphızlı insin

haburta

New member
işte arkadashlar sonunda beklediğimiz dowloader çıktı star dowloader den 1000 kat hızlı download edior hatta kötü programları uyarıyor star downloader koxp,knıght,mail,web,kelloyeger ve vs. şeleri error diip indirmio tabi uyarılmış oluodu ama bu uyarıo ama bilgisayara nı zarar vermek isteyenler için de bir çözümü var direk bilgisayarı kitliyor tabi bu özelliklerin yanı sıra yeni versiyonuda bekleniyor yeni versiyonu antivirüs+5000 internet dosya indirme hız gücünde+300 mb ve kb bilgisayar hız çoğaltma vs. şeler yeni versiyonunu da size verecem Internet Download Manager oldukça hızlı,güvenli bir download yöneticisidir. Download hızınızı arttırır, birçok tarayıcıyla entegre olarak çalışabilir, downloadlarınızı kategoriye ayırır, antivirüs entegresi yapar, birçok dili destekler...Program birçok özelliğiyle güzel bir download yöneticisi olduğunu gösteriyor.Programın tek eksisi shareware(ücretli)olmasıdır...

5.07 Beta yenilikleri:

Windows Vista desteği
Gelişmiş tarayıcı bütünleştiricisi
Birkaç Internet uygulaması
Not: Programın Türkçe yamasını;

tabi dedim gibi her zaman bir teşekkür yeterli ve indir
http://www.tamindir.com/program/11837/Internet_Download_Manager_v5.07_Beta.htm

:hhman: :hhman: :hhman: teşekkür den bişi olmas

z_atlas

New member
Ben bu programı daha öncede denemiştim diğer dowloader lardan pek fazla bi farkı yok ama genede kullanın derim...?
Neyse eline emeğine sağlık TEŞEKKÜLER...

Bi sonraki sürümünü bekliyoruz...

webkurdu47

New member
çoook güzel çalışıo arkadaşlar..kesinlikle deneyin derim..256 kullanıyorum..normalde indirme hızı 20 nin üstüne zor çıkıodu..şimdi 25 in altına inmio...

zoece

New member
Walla Hepsini kullanmış birisi olaraktan ; İDm yani internet download manager'i tek geçerim bu konuda !

HTML