internet anilariniz

kadymp

Turk4lyfe
evet arkadaslar intle tanistinizdiginiz bugune kadar basinizdan gecmis ilginc komik korku eglence tarzi anilarinizi bu topic altinda hep beraber paylasalim konumuz tutarsada sabitlenmesini talep edelim....

~uYuSTuRuCu~

New member
iLK TaNi$TiĞiMDa NeTßuL DiYe ßiR SiteDeN ßa$hKa YeRe GiReMiyoduM :D

KiMSeYeDe SöyLeYeMiYoduM..SoNRa ßir GüN aßLaM oTuRMu$Tu o PCyi FoRMaTLaYiP YaPMi$Ti..ßuGüNe KaDaR FaRKLi ßi$eY oLMaDi HeP aYNi $eYLêR..

ßirDe TaNi$TiĞim 2 Ki$iYLe ßuLu$Mu$TuK ßaYa ßir GüZeL oRTaM VaRDi :D

$a$iRMi$TiM o KaDaR oRTaM'LaRi oLDuĞuNa..:D
ßa$hKa aNiM Yoq :D

Gonax

New member
Ben internet yüzünden sabıka yedim hala daha davam sürüyo.Mırc te bi kanal açmıştım icq serverında. muhabbet olcak kadar tayfa toplamıştık 20 kişi falan iide muhabbet çeviriyoduk yaklaşık 9 ay falan böle sürdü öle böle derken geçirdik zaman. Sonra bunlardan bi kaç tanesiyle msn ortamına geçtik muhabbeti baya ilerletmiştik kanka gibi olduk. İki eleman vardı birbirleriyle akraba biri trabzondaydı biri aydında bunlar kankam gibiydi her akşam alem piyasa falan. sonra trabzondaki aydındakine şaka yapalım dedi tabi bunlar akraba oldugu için herşeyini biliodu eleman, neyse biz tezgahı hazırladık ben aydınlıyı arayıp tehtid etçektim bu kızla gördüm seni gezme bidaha döverim okulun yanında gibilerinden benim sesimi tanımadığı için ben aradım konuştuk ama aynı anda msnden konuşuyoduk adam yazıyodu yok adamı dövücem tırsmadım şöle yaptım böle yaptım die ama benim oldugumu bilmiyodu nası sallıyo ama öle böle deil biz diger elemanla kırıldık gülmekten :) ertesi gün bu okul çıkışı adamları toplamış falan bize sordu tekrar sizmi yaptınız diye ben yapmadık dedim tamam dedi gitti gidiş o gidiş bidaha gelmedi baya bi zaman sonra bizim eve mahkeme kağıdı geldi adam savcılıktan numaramı buldurmuş ve dava açmış. Biz trabzonluya tutuştuk çözüm yolları arıyoz adam vazgeçmio davadan öle böle derken uzadı gitti ben ceza aldım sonra bende trabzonluya dava açtım hala sürünüyoz mahkemede :) bi şaka bokuna yandık hehehe

HTML