internet üzerinden seri katil olunabilirmi?????

BSY17

New member
internet üzerinden seri katil olunabilirmi?

ben olsam böyle bişey yapardım

abi ben eger katil olmuş olsam internet üzerinden chat odalarına girip nickim bu olurdu ölmek_isteyen_varmı diye tabi chatteki insanlar dalga geccekler gel beni öldür falan buna benzer sözler söyleyeceklerdir ve bende ona uyarak altan alacam ve ben muhabbet etmeye başlıyacam kız veya erkek tabi aynı şehirde olmamız daha iyi olur sonra tanışmak isterim seninle görüşelim mi derdim kendisine tabi derdi hayır dersede cevapımı keserdim neyse evet dedi sayalım eve götürür biraz konuşdukdan sonra chatte benim nickim neydi hatırlıyormusun derdim evet ve nickimi söylerdi sen ölmek istiyordun demi hayır şaka yapmışdım ama ben bunu ciddi olarak algıladım ve her şakada bir gercek saklıdır sonra dograma işlemleri başlardı ve akşam haberlerdinde şu haber cıkardı flash flash bir genc internette tanışdıgı bir genc kızı parcalayarak öldürdü araştırmalar sonucu bu şahısın daha önce de sapıkalı oldugu ordaya cıktı

khaos

New member
bence çok saçma 1 yakalnma ihtimali yüksek eğer türkiyedeysen genelikle 20 yıl yatar çıkarsın ama avrupada bir ülkede hele hele de amerika gibi bir ülkede yakalanırsan yandın demektir gaz maz elektirk offf offff neyse

ben olsam;

internette tanıştığım insanlara sanki psikologmuşum gibi telkinde bulunurum onları dinlerim gerekirse ağlar gerikirse gülerim artık kurbanımla özdeşleşmişimdir onu öyle benimsemişimdirki bir olmuşuszdur artık ikimiz bu muhabbet böyle aylarca devam eder ve bir gün buluşup bunları yüz yüze daha iyi konuşabileceğimizi söylerim tabi kurbanım seve seve kabul eder çünkü herkes dinlenmek ister helede bir psikolog tarafından neyse ortam çay bahçesi yada bir park gibi sakin bir yer olabilir çaylar içiliri sohbet edilir sonunda derimki birazda benim evimde devam edelim gerçi bu ilk buluşmamız ama özgürsün gelmek isteyip istememekte derim tabii kurban hemen atlar (yazık) eve gideriz birşeyler ikram ederim tabi içeceğin içinde sakinleştirici var nuri alço gibi diye düşünebilirsiniz ama unutmayın nuri alço sadece tecavüz eder ben ise kurbanım sakinleştiriciyi aldıktan ve mayıştıktan sonra şeytani arzularımın esiri olurum elime neşterimi alırım ve hafif hafif kurbanımı kesmeye başlarım o sakinleştiricinine etkisiyle hafif bir aı duyar ama ne yapmak istediğimin artık farkındandır kaçış kesinlikle yoktur gözlerimde ufacık bir merhamet arar ama maalesef artık ben şeytani duygularımın esiri olmuşumdur her yerini kesmeye başlarım kanlar öyle oluk oluk akarki gri halım artık kıpkırmızı bir renk almış olur kurbanıma öldürücü yaralar vermemeye çalışırım sonra onu bir beze yada kestiğim halıya sararak şehir dışında bir yere götürür kendi kendine acı çeke çeke ölmesini sağlarım :mad: :mad: :mad: :mad:

HTML