insanlar neden sevdiklerini aldatır???

insanlar neden sevdiklerini aldatır???

• Kullanılan toplam oy
    77

sanalmelek

New member
Bence aşk bi zaman sonra insanlara sıkıcı gelmeye başlıyo.
O yüzdende içlerinde sadakatsizlik olan insanlar hemen aldatma yoluna sapıyorlar.
Özelliklede erkekler...

guvencan

New member
her gün aynı yüz dert çekilmiyo etrafta daha güzel kızlar var insan değişiklik arıyo aldatıyo ama gerçekten sevmişse hiçbi şekilde aldatmaz

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Sevdiğini neden aldatırsın kı bunun bence hıcbır nedenı yoktur ya sevmıyodur yada akli dengelesi yerınde deıldır

hiraru

New member
papaz hergün aynı pilavı yemez
şaka bi yana çok seviyor bile olsa insan karşısındaki ona yeterli ilgiyi şefkati sevgiyi veremiyorsa aldatabilir.tabi bence birini aldatabiliyorsan artık onu sevmiyorsundur.

selocan199

New member
hiraru' Alıntı:
papaz hergün aynı pilavı yemez
şaka bi yana çok seviyor bile olsa insan karşısındaki ona yeterli ilgiyi şefkati sevgiyi veremiyorsa aldatabilir.tabi bence birini aldatabiliyorsan artık onu sevmiyorsundur.
bencede öyle

ases

Altın Üye
sevgilisinin degerini anlamak için :)

кα¢αмαк

New member
Gerçek aşık olan biri kesinlikle ama kesinlikle aldatmaz ...
Aşık olan kişi o kişiden başka kişiyi görmez...

Ben kendimden biliyorum ... =)

haa ne zaman aldatır kendisine ilgi göstermediği zaman ... =)

(aşk doktoru mu olsam) :p =)

gitaristimam

New member
yaa cvp herkesin aynı genelde.insan hergün aynı yüzden,aynı tenden sıkılıyo ve değişiklik istiyor.genelde sebebi budur.ama bazılarında da bi hastalık var birden fazla kişiyle birlikte olmayınca tatmin olamıyo.mesela benim bi arkadaşım vardı 6 kişiyle aynı anda çıkmayı başarıyodu :durdurun :durdurun :durdurun

infatuate

İstirahatte
aldatan kişinin ilişkisine we karşısındakine saygısı olmadığına inanıorum, saygı duymadığı biriylede neden beraber olurlar bunuda anlayamıorum =))

HTML