insan kalbinin nasıl çalıştığını görmek isteyenler buraya

nedim87

New member
arkadaşım konuları açmadan arama yapıyorum ama sonuç sıfır çıkarsa konuyu yayınlıyorum.konu ara butonundan bir kaç deneme yapıyorum bunun daha kesin bi yolu varsa yardımını bekliyorum.hiç değilse insanların boşuna vakitlerini almış olmayayım.saygılar

by wasilis

New member
bu şey bizim içimizdede var demi?:D bölemi çalışıyo insan vücudunda ondan bazen zıplıyorum duramıyorussss:cool:

mert24

New member
tek diyeceğim şey allahın mucizesi hiç durmadan bi et parçası nasıl hareket eder hiç düşündünüz mü

ttdark

New member
mert24' Alıntı:
tek diyeceğim şey allahın mucizesi hiç durmadan bi et parçası nasıl hareket eder hiç düşündünüz mü

evet kardeşim bunu izlerken ilk aklıma bu gelmiştii allah ın bize vermiş oldugu nimetlerin kıymetini bilmiyoruzz malesef kimi insan zarar vermek için elinden geleni yapıyor o nimetlere sanki birdaha o nimetleri bulabilme ihtimali varmışş gibi eline saglık dostum saol paylaşımın içinn.....

GhOsT

Tuning Moderatör
ben daha önce görmemiştimm eline sağlıkk..

quake911

New member
olumm simdi hangi kalptenn bahsedionuzz yaa mini etekli bi kızı gördüünüzdeki kalbimii yoqsa 24 saat durmadan atan su allahın mucizesi die adlandırılan et parçasınımı ??? :D

saol nedimm kardeshh gerçektenn ellerine sağlıkk bizi aydınlattıın içinn ;)

HTML