ingilizce türkçe ufak sözlük

alpgg

New member
Before beginning something...............INÞALLAH

Just at beginning.....................BISMILLAH
When surprised........................ALLAH ALLAH
Self confidence..............EVELALLAH
Fully motivated........................ALIMALLAH
When gave up.................EYVALLAH
To go to the end......YA ALLAH
Promise...................VALLAH BILLAH
Bored...............FESUPHANALLAH
More bored................HASBINALLAH
Give up.......................ILLALLAH
Great inspiration and motivation..ALLAH, ALLAH,ALLAH
Succeeded...........MAÞALLAH
At failure.............HAY ALLAH

:eek:

DesTan

Banned
Bana bak .. hizbullahçımısın nesin.. geç bu irtacai faliyetleri ( İLLAKİ LAİK TÜRKİYE ) ötesi yok

alpgg

New member
ne alaka nerenden uyduruyon?

LifeForRent

New member
DesTan' Alıntı:
Bana bak .. hizbullahçımısın nesin.. geç bu irtacai faliyetleri ( İLLAKİ LAİK TÜRKİYE ) ötesi yok
Sen şimdi bu tepkinle cumhuriyeti mi korudun!! ne alaka şimdi bu tepki?! arkadaş sadece; toplum olarak verdiğimiz tepkilerin ingilizce karşılığını yazmış!

bored= can sıkıntısı .... bizde üzücü durumlarda kullanılan bir söz değil midir?!

Konuyu farklı yerlere taşıyarak pirim alacağını mı sanıyorsun! amaç ne? gaye ne?!!! Allah lahz-ı duymak seni neden bu kadar rahatsız etti?! önce bi kendine bak; asıl gerici kim?!!!

layaway

New member
LifeForRent' Alıntı:
Sen şimdi bu tepkinle cumhuriyeti mi korudun!! ne alaka şimdi bu tepki?! arkadaş sadece; toplum olarak verdiğimiz tepkilerin ingilizce karşılığını yazmış!

bored= can sıkıntısı .... bizde üzücü durumlarda kullanılan bir söz değil midir?!

Konuyu farklı yerlere taşıyarak pirim alacağını mı sanıyorsun! amaç ne? gaye ne?!!! Allah lahz-ı duymak seni neden bu kadar rahatsız etti?! önce bi kendine bak; asıl gerici kim?!!!
katılıyorum arkadasa. öyle boşu boşuna olayı anlamadan dinlemeden "dımbırdamayla" olmaz laikligi korumak. bos laf seninkisi

HTML