Ingilizce Konusmaya Hemen Baslamak icin...

ciao

New member
Merhaba arkadaslar bir dil ogrenmek cok caba ister ve uzun bi zaman diliminde gerceklesir ancak bazi arklar hic zamanlarinin yetmediginden sikayet ederler eger ingilizce pratik kaliplar ariyorsaniz bu benim derledigim kisa dokumana bi goz atin derim benim seviyemin alti bunlar sizler icin yaptim :) ben dumduz konustugum icin

Bu arada ilk paylasimim bu oldu egitime bi katkimiz olsun....

Iste Link: Hemenpaylas gitti. Link Yenilendi Dolayısiyle Rapidden Veriyorum İsteyenler İçin.

http://rapidshare.com/files/13667421/DAILY_PHRASES.doc.html

Hadi kalin saglicakla...

BYE

ciao

New member
rica ederim devamida gelecektir yani genis anlamda ogrenmek isteyen arklar icin iyi calismalar yapicam ins. bye

onurdrom

New member
kardeş çok iyi düşünmüşsün ellerine sağlık:)birçok arkadaşımızın işine yarar çalışmaların,devamını bekleriz...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
zaten biz onun emeğine saygı gösterıyoruz. sitenın adını yazmasına gerek yok.,(eger alıntı yapyıysa bile.)

ivesa

SuskuN Göz
paylaşım için saol arkadaşım teşekkürler

frevun41

New member
ya kanka bnm bilg acmadı grafik dönüştürmüo tarzı bişi dio.indirdim ama açamadım.bi yardım edin nedendir

ciao

New member
frevun41' Alıntı:
ya kanka bnm bilg acmadı grafik dönüştürmüo tarzı bişi dio.indirdim ama açamadım.bi yardım edin nedendir

abi yok ben denedim yeniden hata vermedi zaten word seklinde bi dosya sen bi daha yuklemeyi dene sorun olacagini zannetmem

TOROMAN

VaTaN Bekçisİ
:) Eyvallah kardeş ellerine sağık çok işime yarayacak.

delly

New member
thank you soo much :)

:..asker..:

New member
kısa ve güzel cümleler var yani paylaşım güsel...
i havent got firewall so i cant send you "thanks" :-(

HTML