imageshack.!.!.!.!

r.h.c.p

New member
arkadaşlar ben forumumuzda imageshack'e resimleri upload etmeye karşyım.Ne güzel imageshell'imiz var herkes bunu kullansa nassı olur yani buna birşey ler yapılmalı diye düşünüyorum............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gєηco

Altın Üye
bunları düşündügün için sana tşkler kardeşim..

r.h.c.p

New member
imageshell eklentisi var ama daha çok imageshack kullanılıo bunu birşey yapılmasını istiyorum

E

elmomaclroy

Guest
bu kon defalarca açıldı tartışıldı zaten alıntılar hariç kimse kullanmıyor onu

r.h.c.p

New member
nassı kullanılmıyor yaaa nereye baksam kurbağa imageshack yeni üye olanlar neredeyse hep imageshack'i kullanıyor

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Bunun Yeni Uyelikle Alakasi Yok

Baska Sitelerden Copy/ğaste Yapanlar Resimleride Ordan Aliyor

Ve Imageshack Linki Veriyor, Resimleri Olsun Tekrar Imagehellden Upload Etmeye Useniyorlar Olay Bu..

2. Si Ise Cok Eski Tarihli Konularda Ki Eskiden Verilen Resimler Gozukmez Imageshac Den Yapilcak Bise Yok

Mesaj Yazdiginiz Konularin Tarihine Dikkat Edin, Paylasim Yapanlarda Resimleri Bari Usenmeyip Upload Etsin Image Helle Bu Kadar...

E

elmomaclroy

Guest
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Bunun Yeni Uyelikle Alakasi Yok

Baska Sitelerden Copy/ğaste Yapanlar Resimleride Ordan Aliyor

Ve Imageshack Linki Veriyor, Resimleri Olsun Tekrar Imagehellden Upload Etmeye Useniyorlar Olay Bu..

2. Si Ise Cok Eski Tarihli Konularda Ki Eskiden Verilen Resimler Gozukmez Imageshac Den Yapilcak Bise Yok

Mesaj Yazdiginiz Konularin Tarihine Dikkat Edin, Paylasim Yapanlarda Resimleri Bari Usenmeyip Upload Etsin Image Helle Bu Kadar...
son nokta konuldu herhalde .... artık allah aşkına açmayın bir daha bu konuları

Gєηco

Altın Üye
beyler çoq agresif davranıorsunuz lütfen biraz daha hoşgörülü olun
imagehell. de bizim sitemiz kötü bişy söylememiş zaten
herkes bunu kullansın demiş
bilmeyen 2 kişi görse yine yeter bizim imagehell .die siitemiz oldugunu
konuya ilk mesaj atanda benim zaten kötü bişy olsa kapatırdım
lütfen biraz daha hoşgörülü ve sakin yaklaşalım olaylara.

HTML