ilkokul tuvaletinde esrar partisi

yoldas

New member
Bursa'nın İnegöl'de bir ilköğretim okulunun tuvaletinde öğrencilerin esrar içtiği iddiası üzerine soruşturma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, bir ilköğretim okulunda okuyan bazı öğrencilerin
tuvalette esrar içtikleri iddia edildi.

İnegöl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada,
konunun doğruluk payı olduğunu düşünmediğini söyledi.

Baştürk, ''İddialar üzerine okul müdürümüzle birlikte gerekli incelemeleri
yaptık. Polis, jandarma ve savcılığa bilgi verildi. Konuyla ilgili soruşturmayı
başlattık. Her şey yarın yapılacak araştırmalar sonucu belli olacak'' dedi.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=18395&cat=200&dt=2007/03/25

SickDreTh

Altın Üye
yazıklar olsun bu taze beyınlere bu kucuk yavrucaklara bole pis bi illeti satanlara Allah hepsının belasını versın!!!elıne bı kıtp yada kalem tutusturacagına verdıgı seye bak adi şerefsizler..ınsallah bole bı olay olmamıstır!!

fatihozel

New member
gençliğin gidişatı hiç. iyi değil ama bu gençliği bu hale getirenlerde kabahat aramak lasım bence..!

DeRSaaDeT

Islambol
türkiyede herşey olur hiç şaşırmadım
neye önlem alınmışki bunada alınsın
texas gibi memleketiz işte herşey ortada

elmir

New member
çok yazık yaw....

bence bazı kişilerin kendi çocukları bu aleme katılmadan önce;

niye böyle oldu acaba, hangi tedbiri eksik aldık, hangi konuda zayıf kaldık demesi lazım...

ENICMATIC

New member
valla biz ilk okula giderken galba biraz trakyalıyız die arada bi sigara içerdik tenhalıklarda ama esrar falan aramazdık hiç içki falan içerdik bazen bira falan ne öldük ne çürüdük hiç bişey de olmadı hatta 12 yıl fiilen içki ve sigara içicisi olmama rağmen son 1,5 yıldırda ağzıma sürmüyorum meretleri... Yazık diyoruum doğru bişey değil ama bilinçli toplum yolunda büyük eksiklik tabii. bencede aslı yoktur olayın belkide yalandan bak biz esrar içiyoruz demiştirler sonradan abartılmıştır mevzuu...

pori

New member
bence doğru bi haber olabilir...şimdiki küçük veletler herşeyi yapabilio artık...:saskin yani 9-10 yaşlarında sigara içen çocuklar görüorum ve şok oluorum:saskin

bunun dışında, zaten küçük yaşta tinerciler görmüştük...esrarı okula sokmak hiçte zor bişee deil...:melek

herşeyden önce ailelerin,çocuklarını çok sıkı gözetime alması lasım...daha sonra okudukları okulları denetlemeleri de lasım....aileler ne kadar çok ilgenirse okuldaki disiplinle, okuldaki denetim o kadar sıkı olur:melek

ve çocukları arkadaşlarıyla çok fazla görüştürmemek lasım..herşey arkadaştan gelir:)

yani aileye bağlı yetiştirilmeli çocuk:aşk

HTML