ilk hackledıgım sıte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black_Angel

New member
ilk hackledıgım sıte

bıraz acemı ısı oldu sanırım artık gelıstırıcez

www.seyhan.vze.com

death_angel a bana yardımcı olduğu için çok tesekur ederım

edit : teful un indexi iiçin teşekkürler ederim

blackwolf

uid=0(root)
yöntem sebep
Free site kimse inanmaz seyhanlarr.sitemynet.com bu siteden index alınmıs neyse gende eline sağlık

Death_AngeL

Banned
kimseye birşey inandırmak zorunda değiliz dostum.

Resources

New member
Index Degistırırmısın? emege Saygı Lutfen.!

blackwolf

uid=0(root)
ister inandır ister inandırma buna lafım yok ama free site hacklemek anca kalite düşürür onu anlatmak istiyorum bende 50 free site açam 50 sine index basam kolya yani o işler ama sölediğim gibi bu benim kendi düşüncem anca kalite düşürür

blackwolf

uid=0(root)
yok bişi demedim zaten uzatanda yok sadece fikirlerimi söledim oda ters çıkıstı nasıl hackledi bizede sölesin sebep yöntem yazsın dedik gene kargasa

Death_AngeL

Banned
blackwolf' Alıntı:
yok bişi demedim zaten uzatanda yok sadece fikirlerimi söledim oda ters çıkıstı nasıl hackledi bizede sölesin sebep yöntem yazsın dedik gene kargasa
bak dostum düşüncen beni ilgilendirmiyo.Her hacklemeyi öğrenmek isteyen gidipte ilk olarak büyük firmaları mı hackliyo..Adam ilkkez site hackliyorum diyo.Bunda ne war.Sebep yok amaçç yok sadece bişeyler öğrenmek için index atmış.FSO kullanmış arkadaşım.Kullanabiliyosan sende kullan sende index at.Bedava veya ücretli bizi ilgilendirmiyo.Açık wardı atmış adam.Uzatma olayı...Yapabiliyosan sen daha iyisini yap bizde sana teşekkür edelim

blackwolf

uid=0(root)
oks tamam ozaman mynet sitelerine nasıl fso soktun onu anlamadım eğer bitanesine sokarsan hepsinede sokarsın tüm mynet sitelerini hackle ağzımı açötırmayın benim böle yapıor herkez yarın buğün painti bile google hackledim die çıkıyor insanca soru sorqarız
ister inan ister inanma dion neyse lafıı uzatmayalım

Partizan

New member
Free sitenin iSpati oLamaz.. tartismaLara girmeyeLim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML