ilk cikma teklifi cumlesini 10 kisi yazmak :D:D

'Pulse

New member
bir ortaokul klasigi. ilk cikma teklifi onemlidir bir erkegin hayatinda, iyi de, alt tarafi 5-6 kelimeden te$kil olan bir cumleyi butun arkada$ ekibi ile butun gun tarti$mak niye?
tamam heyecanlisin, tamam kizi gorunce elin ayagin titriyor, tamam daha heyecansiz merhaba bile diyemedin, tamam zaten cikma teklif edecegin icin kizdan uzak duruyorsun, tamam sacini sirf o gun icin kestirdin, tamam kabul etmeyecek, tamam artik herkese soyledin diye kizla konu$mak zorundasin, tamam uzun boylu degilsin hepsi tamam da bir yere kadar...
zaten unutacan o cumleyi salak durumuna du$eceksin:

- baba ne diyeyim $imdi?
- ya klasik takil. cikar misin benle de...
- olmaz. o zaman $i$eriz. edebiyat yapmak lazim.
- $iirli miirli girsen?
- kabul etmezse arkamizdan ta$ak oglani yapar beni.
- bence de klasik ve kisa ol oglum.
- abi cok ho$laniyom senden bari diyeyim? he?
- yok yok onu demesin.
- ne diyeyim?
- bir ili$ki deneyelim falan de. dei$ik?
- ili$ki deyince yanli$ kacabilir.
- ya malsiniz siz ha. sanki kizin yaniti teklife gore degi$ecek.
- dei$ir abi. dei$irmi$. filiz'e sordum ben.
- abi $ey desen, seni seviyorum desen sadece...
- olmaz. azicik maco yapmak lazim.
- neden?
- ferhat abi oyle dedi. karilar sever dedi.
- yok olum. $ebek olursun.
- baba $ey dese?
- ne dese?
- dur aklimdaydi $imdi...

efendim bu ilk cikma teklifleri zaten 150 ki$inin gozleri onunde yapilir. "- baba nerede konu$acan kizla?" diye bile planlanmi$tir. ama o gun, o dakika, o an ne plan kalir ne program.

- baba nerde konu$acan kizla?
- muzik odasinin onunde?
- olm orasi cok gurultulu oluyor.
- nerede konu$iyim abi?
- tam ciki$ta, banklarin oraya cagirsan. sessiz gozlerden uzak... hem biz seni kollariz yaniniza adam gecirmeyiz.
- o zaman biz nereden izleyecez?
- medrano sirki mi lan bu? izlemeyin siz. gulerim ben.
- nah gulersin! elin ayagin kesilince aglayamayacan bile.

sonucta ne olur? kizla konu$ulamaz, ertelenir.

- baba hani?
- abi kiz kantine inmedi ki...
- cagirsana i$te.
- yok abi. tutup kizi kolundan oraya kadar mi cekecez? yarin artik yarin.

o yarin gelmeyecektir..

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
hadi yaa. hakkaten böylemi oluyor. abi bütün şevkimi kırdınız. vazgeçtim ben. biraz daha cesaret toplayayayım öyle. hele şu öss bi geçsin.

Revoo_

[D]evrimiçi
çok kötü durum yaa az başıma gelmedi yazdıklarının aynısı oluo gerçekten harfi harfine doğru yazmışsın eline sağlık

macfast

New member
eline sağlık yaws heps idoru yazdıklarının arakdaşalrla 10 gün plan yapıoz sora ofs çıkıyo ne plan ne program

oflee

New member
ahh ahh herşey güzel arkanda 4 kişi söte de seni beklio arada bu salak beceremez bi sus olm adamı korkutma gibi fısıltılar kulağıma gelio ben salağı gidip başka yer yokmuş gibi helanın önünde tutuorum gamzeyi len manyak türü bi kelime birliğiyle bana bakmasını sağlıorum yaw gamze ben seni seviorum gibi gayet sade ama sanki 3 şişe büyük devirdikten sora oraya gelmiş gibi bi ifadeyle ilanı aşk ediorum tabi gamze asabi kız yapıştırıo tokadı saolsun serkanla yasin koşup beni gamzenin gazabından kurtarıo bu sükütü hayal durumları lise 1 e kadar başımda kara bulut gibi dolaşıo yaş 20 olunca gülüosun hatta gamzeye ülen benim gibi adamı kaçırdın kafanı dağlara taşlara vur şimdi diyecek kadar havalara giriosun ama o 2 sene varya o 2 sene dibine saksı koysalar ot die gezsen daha faydalı olursun :)

neyse benden de acemi arkadaşlara ufak bi anı ne kadar geçer takmayın desekte takacaksınız kafaya ama en azından şunu bilin ilerde herşey düzelcek ;)

eline sağlık kardeşim seninde güzel paylaşım

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
ah o yarınlar bi gelseydi...

pullox

New member
heyyyt bea genclık ıste zamanında oyleydı elımız ayagımız kesılırsı kem kum gak guk sonra kız ınsaflıysa daha ugrastırmazdı ama bıde ınsafsızca senle oynarsa yandın :) paylasım ıcın saol guzeldı :)

HTML