ilk buluşmada akılda kalın...

SAHRANİL

Altın Üye

İlk buluşmanızın akılda kalıcı olması için nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte birkaç küçük öneri…İlk buluşma her zaman çok önemlidir. İlişki Uzmanı Gladena McMahon, ilk randevu için kadınlara önerilerde bulunuyor; ‘Sıcakkanlı ve arkadaş canlısı olun ve konuşmayı rahat bir havada sürdürün. Nasıl bir hafta geçirdiğini sorun.
Size yeni bir buluşma için teklifte bulunurken, cümlesini bitirmesini bekleyin ve sakin olun. Onunla saatlerce telefonda konuşmaya kalkmayın. Her şeyi telefonda tüketmeyin ki buluştuğunuzda konuşacak konu sıkıntısı çekmeyin”

YERİNİ O SEÇSİN
Biraz egosunu tatmin etmek için buluşma yerini onun seçmesine izin verin. Konu açıldığı zaman, ‘Yeni bir yer denemek istiyorum, neden sen seçmiyorsun?’ diyebilirsiniz. Yer seçimi konusunda ona fark ettirmeden küçük ipuçları verin. Buluşma detaylarını konuştunuz ve telefonu kapadınız. Sıra, ne giyeceğinize karar vermeye geldi. Sade bir tarz yakalamanızda fayda var. Çok uğraştığınızı belli edecek tarzdan kaçının.

VEDA EDERKEN
Gecenin en heyecanlı yeri sonudur. Kendinizden emin ve hangi şekilde nasıl veda edeceksiniz ve bir sonraki buluşmanın olup olmayacağını nasıl garanti altına alacaksınız? Ondan hoşlandığınızı belli etmeniz gerekir. Güzel bir gece geçirdiğinizi söylerken bir süre elini sıcak bir şekilde sıktığınızda ona karşı birşeyler hissetiğinizin de ipucunu vermiş olursunuz.

infatuate

İstirahatte
bizden geçtide yeni tanışanların işine yarar =)

ellerine sağlık cnm ..

Spi0n

Altın Üye
eline saglık... ama bunla kızlar ıcın bırde erkekler ıcın konu acsan:D kendım ıcın ıstemıom walla....tanıscagım kısıle tanısmısım zate:D

jewel

Wormwood
Moderatör
2 ay önce verseydin keşke cnm konuyu :( ben bunları yapmadım :vur

SAHRANİL

Altın Üye
2 ay önce verseydin keşke cnm konuyu :( ben bunları yapmadım :vur
oy canım benim.senin böle şeylere ihtiyacın yokki..senin insanlığın yeter..karşındakini herşekilde büyülersin:melek

man utd

New member
İnsan ilişkilerinde şunu yapın böyle edin genellemelerine katılmıyorum
Akışına bırak..

fressa

New member
hiç uğraşamam casssiibem yeterrr :D:D
beğenmeyen aramasın alla allaya :)
tesekkurler sahranil ...

ceyi35

New member
ben yazacaktımki arkadaş ağzımdan almış lafı. şöyle yap, böyle davran, şunu giy gibi hikayeler bana göre çok boş. kişini kendi görüşü tabi, isteyen isttediği gibi davranır. saygı duyarız.

SAHRANİL

Altın Üye
bence hiçte boş bir konu değil.mesela ben bu yazıya göre değil tabi,ama her girdiğim ortamda dikkatleri üzerime pozitif yönde çekebiliyorum.insan ilişkilerinde bu küçük ayrıntıların yeri tartışılmaz.nerde nasıl davrandığımızı bilmek gerekir bence akışına bırakmala inanın olmuyor.hadi sevgili ilişkilerini geçin iş yemeklerinde iş toplantılarında yada işe yeni başvururken dahi böle ayrıntılar işe çok yarar.KENDİNİZE ÖZEN GÖSTERMENİZ DİLEĞİYLE...

Madness

Banned
görünüm olarak bilmediğim biri sahranil ama sonuçra forumun en fazla ilgi çeken kişilerinin başıda geliyor. Demekki bir sırrı var bunun

HTML