ilgisizlik

semihkrd

New member
arkadaşlar yazmak istemezdim ama ben geçen günlerde bir e-book varsa elinizde koyabilir misiniz demiştim ama aradan zaman geçmesine ragmen cevap verilmedi yani moderatör bulamadıysa bile bulamadım diye bilirdi ama demedi benim gibi 6-7 kişi e book isteginde bulunmuş ama cevap verilmemiş.lütfen konuyu çözüme kavuşturursanız sevinirim.

Pit10

Forumun Fırlaması
arkadaşım buraya bakarsan bazı üye arkadaşlarımız istekde bulunmuş eğer o konuyu başdan sona kadar bakarsan belki istediğini bulursun ok?
http://hackhell.com/showthread.php?t=1940

ilk önce oranın moduna yada bir supermoda pm atsan sana daha kesın bir cvp verebilirlerdi! ;)

iSpiK

Kadim Dost
dostum o kadar kısının ıstegı olupta 1-2 e book bulunamadı dıye ilgisizlikle suclayamazsın ama dimi ? 30000 cıvarında üye war we istegi olan kisilerle bi orantıla olmayanları :boks:

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
di biz hh olarak paylaşımcı bi forumuz

ee hadi sende yeni üye olup istek yaptın hiç bişi vermeden

sonra buraya geçip bide eleştiri yapıp ilgisizlik damgası vuruyosun..

sence bu doğrumu

ayrıca elinde olan da verirdi bunada eminim

semihkrd

New member
bazı arkadaşlar eleştiriyi kaldıramıyorlar sanırım sunu söyleyeyim internet baglantım normal bir sekilde olsa yukler paylasırım ama bu izin vermiyor 10 mb 9 saatte indebildigim için bunu yapamıyorum.kaldıki ben ne dedim ama bazıları acık arıyorlar ben sadece dile getirdim sunu da soyleyeyım istedigim konuyla e-booklar pek istedigim gibi degildi bende varsa istedim yoksa yok diyebilinirdi.kaldıki ben dün soyleyip bugun gelipte soylemıyorum.ben 01-20-2006, 04:27 PM tarihte istedim.bakın burda 30000 kişi üye olabilir 3 milyon kişide olabilir ama bu konu moderator tarafından cevap verilmedi.bakın verilmedi demiyorum bulamadım diyebilirdi.ama bosverin unutun gitsin.

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
semihkrd' Alıntı:
bazı arkadaşlar eleştiriyi kaldıramıyorlar sanırım sunu söyleyeyim internet baglantım normal bir sekilde olsa yukler paylasırım ama bu izin vermiyor 10 mb 9 saatte indebildigim için bunu yapamıyorum.kaldıki ben ne dedim ama bazıları acık arıyorlar ben sadece dile getirdim sunu da soyleyeyım istedigim konuyla e-booklar pek istedigim gibi degildi bende varsa istedim yoksa yok diyebilinirdi.kaldıki ben dün soyleyip bugun gelipte soylemıyorum.ben 01-20-2006, 04:27 PM tarihte istedim.bakın burda 30000 kişi üye olabilir 3 milyon kişide olabilir ama bu konu moderator tarafından cevap verilmedi.bakın verilmedi demiyorum bulamadım diyebilirdi.ama bosverin unutun gitsin.
dostum ben sadece fikrimi söledim

ayrıca çok iyi dedin bağlantım yetmiyo dedin ama

bim_28 adlı kullanıcının paylaşımlarına baq

bide gelince sor kaç k ile bağlanıyomuş..;)

+

ilk teşekküründe benden olsun:cool:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
neyse belki gözden kaçmış olabılır.yoksa burdakı her mod elınden geldğince yardım etmeye calışır.cevap verilmemesini bu kadar uzatmaya gerek yok bence.

serselcuk

New member
kardeş valla sende haklısın moderatörlerde
bende istek yaptığım zamanlarda cevap gelmezse o bölümün moderatörüne pm atıyorum 1-2 gün içinde cevabı geliyor eğer istediğim şey elinde varsa link veriyor yoksa kusura bakma bulamadım diyor

semihkrd

New member
en azından benımki gibi degildir 233 k bit lik baglantım var bir siteyi 40 dakikada acıyorum türkiyenin güzide okulun baglantısı tabiki de bu ama neyse anladım ben anlayacagımı bosverin insan kaybetmek kolaydır da insan kazanmak zordur bence bunu unutmayın

:..asker..:

New member
valla yeni bi üyesin bu yeni üyeler formalite icabı bi şey istiyolar sonra puuf....
valla yardım etmemek istemişsede haklıdır...
edit: benim görüşüm oraya da bi 30 msj sınır konulmalı... hazır böyle bi başlık açılmışken...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
semihkrd' Alıntı:
en azından benımki gibi degildir 233 k bit lik baglantım var bir siteyi 40 dakikada acıyorum türkiyenin güzide okulun baglantısı tabiki de bu ama neyse anladım ben anlayacagımı bosverin insan kaybetmek kolaydır da insan kazanmak zordur bence bunu unutmayın
arkadaşım bak senın baglantınla benım baglantım aynı neyse sorun yok. ama şimdi bizi töhmet altında bırakıyorsun.
yani söylemek istediğim şu siteye sımdıye kadar bir şey vermemişsin. devamlı sömürmüşsün. buna eywallah. ama bıde kendı acmadıgın bir başlıga ek olarak alakasız bı istekde bulnumussun sonra da gelıp ınsan kazanmak zordur falan dıye konsuyorsun. valla senı kazansakda olur kazanmasakda.son sözüm budur.

:..asker..:

New member
şu teşekkürüm çalışmıyor yoıksa varya tşk e boğardım seni jackel...

HTML