ilginc bi onerim var

kadymp

Turk4lyfe
HACKHELL gazetelerde artik

onerim aslinda hackhell reklama ihtiyaci yok ama marka olmasi icin olabilir arkadaslar onerim bir gazeteye hackhell hakkinda ilan vermek ornegin 80 bin kisilik forumumuza deneyimli moderatorler yada yoneticiler alinacakdir 80 bin kisilik forumumuza deneyimli radyo sunuculari alinatir diye amac reklam
bu sekilde hackhell ismini turkiye duyabilir diyorum iyi forumlar ...

βèŁĩéVê ™

New member
Şimdi tamam beLki İyi niyetli bir öneri ama peki deneyimli mod. falan alınsa burdaki modlar nolcak ? Burası icin calısmamıs bir adamı da mod yapmak pek akıl kârı bir iş değil gibi.Ama Radyo icin bişeyler olabilir.. deneyimli Dj'ler Falan (;

crazyquake

.::®crazy™::.
HackHeLL ' in reklam vermeye ihtiyacı yok ki.

Başkaları HackHeLL ' ın ismini reklam amaçlı kullanıyor. : ))

melihbakir

LorD oF The WaReZ
arkadaşlar arkadasın anlatmak ıstedıgı sanırım su

maksadı reklam olan ılan vermek
orda yazılan deneyımlı mod. ve gorevlı dedıgı arkadaslar
buraya geldıklerınde calısıp kendılerını gosterdıkten sonra olacaktır
yanı gelır gelmez ıste ben deneyımlıyım dıyıpte gırılmeyecek

normal user olarak baslayıp eger uygun gorulurlerse alınacaklar
yanı yenı bı uye gelıormus gıbı muamele gorecekler
maksat reklam ; )

Uzunefe

Altın Üye
fena fikir değil aslında ama bunu gazetelerde değil de , gençlerin okuduğu dergilerde yapsak daha iyi olur :)

firatay

>>>> ALESTA
Aslında Güzel Fikir Ama Bence Gerek Yok. Hackhell'in İlerleme Hızı Bence Gayet Normal Ve Yerinde. Zaten Mod Almayacağımıza Göre Düpedüz Düzmeciliğe Girmenin Anlamı Yok Bence....

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
MacXos' Alıntı:
arkadaşlar arkadasın anlatmak ıstedıgı sanırım su

maksadı reklam olan ılan vermek
orda yazılan deneyımlı mod. ve gorevlı dedıgı arkadaslar
buraya geldıklerınde calısıp kendılerını gosterdıkten sonra olacaktır
yanı gelır gelmez ıste ben deneyımlıyım dıyıpte gırılmeyecek

normal user olarak baslayıp eger uygun gorulurlerse alınacaklar
yanı yenı bı uye gelıormus gıbı muamele gorecekler
maksat reklam ; )

dediklerinin ne kadar saçma olacağının farkındamısın artı şöle bişey var bize rakip olmaya çalışan insanlar zaten hep bizim reklamımızı yapıolar yani extra bişeye ihtiyaç yok radyo sunucularımızı kendi serverımıza kuruoruz mod olayı zaten bence çok saçma zaten çalışan herkes burada hak ettiği yere gelir

bence önce şu mantığı kaldıralım biçok insan hh i sadece adult sitesi die bilior saolsun deşifrede iice körükledi yani önemli olan bu düşünceyi hafızalardan kaldırmak die düşünüorum

ii forumlar

googles

New member
Neden Bu Yavaşlik

KARDESLERİM SİTE MÜKEMMEL BUNA DİYECEK SÖZÜM YOK AMA SİTE COK YAVAŞ :( BUNA Bİ ÇÖZÜM BULAMAZMIYIZ :( :hhman:

melihbakir

LorD oF The WaReZ
SıpA' Alıntı:
dediklerinin ne kadar saçma olacağının farkındamısın artı şöle bişey var bize rakip olmaya çalışan insanlar zaten hep bizim reklamımızı yapıolar yani extra bişeye ihtiyaç yok radyo sunucularımızı kendi serverımıza kuruoruz mod olayı zaten bence çok saçma zaten çalışan herkes burada hak ettiği yere gelir

bence önce şu mantığı kaldıralım biçok insan hh i sadece adult sitesi die bilior saolsun deşifrede iice körükledi yani önemli olan bu düşünceyi hafızalardan kaldırmak die düşünüorum

ii forumlar
sıpa dikkat edersen BENİM FİKRİM diye başlamadım !!
arkadaşın ne demek istediğini belirttim

edit:: googles bende baya bi hızlı abi

free!

artık yok...
mod alınacak gibi değil..
sonuçta reklam reklamdır..
biz en iyi güncel bilgileri, güvenlik açıklarını vsvs veriyoruz, biz bi aileyiz hackhell iz gibisinden reklam olabilir..
mod olayı saçma, referansla 3 postu olanı mod yapamayız, çalışmak isteyenler bölümü yeterince kalabalık bence??

googles

New member
macxos dogrudur kardesim ozaman sorun benim pcde diyecem ama :S diger sitelerde gayet iyi tek bu sitede sorun cıkartıyo :( ama bu sorun tek bende degil benim bir kaç arkadastada aynı sorun var (ama her ne olursa olsun :D bu siteye girecem :D )

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
oldu o zaman gazeteden duyan gelip ben geldim mod yapın diyecek..

hiç aklına yatıyomu adam gazete okurken, durun şu siteye girip kendimi bi kanıtlayayım da mod olayım diyecek ;] ehueheu

öyle reklam vercemize

BÜYÜYORUZ! diye kocaman ilan veririz daha iyi.. ++ gazete okuyan her 4 kişiden 3 ü mod un ne oldugunu bilmediğinden ne diyo lan bunlar dicek.. hedefe ulasmaz bence gerek yok.. ama öneri tabi

Shoulder

_-_Guns n Roses_-_
bence hackhellin böyle bişeye ihtiyacı yok bide moderatörler zaten görevini iyi yapıo bence...reklam yeterinc eoldu yuemtas arkadaşımız tv makinasında yaptı reklamımızı...sonra deşifrede oldu ve daha bir çok yer ve bu sitenin tam 90 bine yakın üyesi var hangi forumda bu kadar üye...sonuç olarak tabiki benm görüşürüm böyle bişeye ihtiyaç yok -

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
Uzunefe' Alıntı:
fena fikir değil aslında ama bunu gazetelerde değil de , gençlerin okuduğu dergilerde yapsak daha iyi olur :)
katılıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ama öle mod.alınacak falan diye değil başka bi reklam olması lazım

sen bizim han gi mod.umuzun iş yapadığını düşünüyorsuuun:eek:

stefanel

New member
mod felan aramaya ne gerk var aslan gibi yazdıralım

www. hackhell.com
BİRİ BİZİ DURDURSUN

bu yeterli degilmi ?

kadymp

Turk4lyfe
arkadaslar inanin bu msj acarken ne olursa olsun 2. bi msj yazmicam demistim ama mecbur kaldim...
ilk oncelikle sunu belirtim ben hackhell da hic bi moderatore laf soylemedim soylememde soylemicemde cunku buna yetkim yok...ben tum moderator arkadaslardan memnunum bunuda belirtim ...
ben msj ima baslarken hackhell reklama ihtiyaci olmadigi ve bu msj amacini yazdim marka olmak diye ama bazi arkadaslar msj i tam okumamis yada anliyamamis ...ben anlamayanlara sozum bi daha iyi okusunlar
amacim isim yapmak ve turkiyede bir ilk gerceklestirmek
okunan bir gazete veya dergide hackhell icin bir ilan yapmak olay bu ve lutfen herkes herkesin fikrine saygi duysun ve herkes sadece bir kere yorum yapsin zaten oneriyi yaptigim kisiler eminim msj imda ne anlatmak istedigimi anladi herkese iyi forumlar

codec

New member
Bence gazetelere dergilere ilanvermek yerine o paraya t-sort veya çay bardağı mousepad bastırıp uyelere satısı yapılsa manyak gelır elde edılır ayrıca reklamda tavan yapar.Ben bu konuyu biraz Dark'a çıtlattım o da bu konuda bırseyler dusunuyor gıbıydı ama tabı zaman ve ımkan meselesı bunlar Ayrıca reklama ıhtıyacmız oldugunu sanmıyorum ki çoğu gazeteden fazla okuyanımız ve üyemiz var.Ama Hackhell Biri bizi durdursun T-shortunu giyeceğim gün yakındır gibi gelıyor bastırılmasa bıle bır tane kendıme ozel yaptıracam:)

HTML