ilginç bi şey daha

ademim

New member
Merhaba arkadaslar olaylar tamamen gerçek ve şöle ;
1) ablam kahve falına bakardı ve baktığı falların çoğu çıkardı. bi gün eniştem evde yok ve saat gece yarısı derken evin avluya bakan penceresi çalınıyor ve ablam bi bakıyor ve karsısında annem. Bu saatte annemin burada olmasına imkan yok diyor ve pencere hala çalarken dua okumaya baslıyor. Bir süre sonra görünen o nesne her neyse kayboluyor. Ve bir süre daha ardı arkası kesilmeyen böyle olaylar. Ablam fal bakmayı bırakıyor ve tabi bu olaylarda bitiyor. TAMAMEN GERÇEK

2) liseden bir arkadasım bir gece yatarken birden bire karsısında bir nesne beliriyor ve bas parmağında bi ışık var. tabi bizim saf ruyada olduğunu felan zannediyor. Bir süre sonra tamamen kendine geliyor ve o nesnenin gerçek olduğunun farkına varıyor. birazdan gider ümidiyle yorganı kafasına geçirip biraz bekliyor ama giden bişey yok. Bu arkadasım sabaha kadar bildiği ne kadar dua varsa okumus. ve uyandığında bişeyin olmadığını görmüş. ve olayı anesine anlatmış. annesinin verdiği cevap şöyle ; "eğer sen dua okumasaydın, bu sabah uyanamayacaktın"

cemxxx

New member
ya mesela benm bu gece parmaımda beyaz bi ışık görme ihtimalim var mıdır?? çok saçma inanmıyorum çoğuna şu ana kadar parmaında ışık olduğu için ölen birini duymadım. şu ana kadar sebebi açıklanamayan bi ölüm de yoktur bence çok saçma

Gєηco

Altın Üye
sende tuhafsın arkdaşlarıda tuhaf..... :p

nickini deiştirmeden gözüme gözükme demedimmi lem ben sana... ; )

HTML