iexp ve msn açılır açılmaz kapanıyor, profesyonel yardım lütfen..

onurcool

New member
ya dünden beri internet explorer (6.0) açııllır açılmaz kapanıyor live messenger da öyle, buna rağmen firefox çalışıyor. internet explorer klasörü sadece 1.34 Mb yer kaplıyor. virüs taraması yaparken kazayla sildiğimden şüpheleniyorum ama emin değilim.. msn deki problem daha bi ilginç kişilerimi görebiliryorum iki kelime yazıyorum sonra birden bire gidiyor. internet explorerı tekrar kurmayı denedim ama daha yeni bir sürümü olduğu için kur tamamlanamadı yazıyo..
vallaha bişe anladıysam arap olayım bunu çözenvarsa öper başıma koyarım yoksa 3 güne format atıcam.. (ie 7 de yüklenmiyo güvenlik doğrulamasını geçemiyorumlegal yapmaya çalıştım forumda verilen legal xp yöntemiyle ama yapamadım ) saygılar..:mad:

arkadasım sabitte "http://www.hackhell.com/showthread.php?t=95168" linkinden orjinal yap.ondan sonra tekrar dene... muhtemelen orjinal olmamasından kaynaklanıor...
eger olmzsa tekrar konusalım
kolay gele...

Bunun tek açıklaması xp nin orjilan olmamamısı bunu orjilan yapmak için proğramlar var sitede arattırıp bulabilirsin ondan sonra problem çıkmaz saygılar ....

Geri