iDDAcı (komik ve yaratıcı)

leonizm

New member
Bir şirkette çalışan bir personel varmış ve acayip derecede iddiacıymış iddiaya girip te kazanamadığı hiçkimse yokmuş bütün herkes bu kişiden bıkmış ve bu konu patrona kadar gitmiş

bir gün patron bunu çağırmış yanına ve demişki benimlede iddiaya gir kazanda görelim..
tamam demiş bizimki
iddia ne olsun diye sormuş patron
iddiacıda ben demis elimle sol gözümü çıkarırım 100 dolarına girelimmi
ohaa olmuş patron tamam demiş
adamın gozu takmaymıs ve elinle cikarmıs gozunu ve iddiayı kazanmıs
sonra 2. iddiayıda kabul etmis patron
2.iddiada adam dislerimle sag gozumu isiririm kabulmu demiş? 200 dolarina girmisler onada kabul demis patron
adam bu sefer disleri de takma oldugu icin cıkarmıs dislerini ve gozunu ısırmıs..
Patron iyice kızmıs. Bizim iddiacıda son bir iddiaya girelim ve kim kazanirsa baska iddia olmasın demis patron düşünmüş düşünmüş ve son olması kaydıyla kabul etmis..
500 dolarına girmisler
Adam demiski benim alet 1 metre
patron gulmus mumkun degil boyle
birsey.. Adamda fakat demis siz elinize alıcaksınız ve o yavas yavas uzayacak bunuda kabul etmis patron..
Adam pantalonu indirmis ve patron elinde bekliyormus yavas yavas uzamıs
10 cm 15 cm 20 cm derken orda kalmıs
patron demis hani 1 metre olacaktı iddiayı ben kazandım deyince
bizim iddiacı hemen cep telefonuna sarılmıs
oglummm memettttt hazırla 10.000 doları patronun eline verdim )

leonizm

New member
VE BOMBA (dıkkat kop arsınız)

Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gideceğini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yemeğe başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocuğa, "ben senin bu kadar dindar olduğunu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı olduğunu bilmiyordum!!!"

leonizm

New member
8 Numara

Doktorun biri yeni bir muayene açmış. Kapıya yazmış...
"Vizite ücreti 100 Dolar. İyileştirmediğimiz hastaya beş mislini geri veriyoruz..."
Vizite pahalı ama, doktor gerçekten doktor...
Her gelen hasta iyileşip gidiyor...
Doktorun ünü her geçen gün artıyormuş...
Uyanığın biri doktora gidecek, iyileşmeyecek ve beş misli parayı geri alacak ya, kapıyı çalmış...

"Doktor! Ağzımın tadı hiç yok... Öyle kötüyüm ki, hiçbir şeyin tadını alamıyorum..."
Doktor... Adama şöyle bir bakmış, hemşireye seslenmiş:"
Hemşire hanım! Sekiz numaralı kutuyu getirin"
Hemşire adama uzatmış kutuyu, adam, bir kaşık içindekinden yemiş ve anında tükürmüş...
"Ama Bu bok!!!!!"

Doktor sakin, "Evet! İyileştiniz. Tad alıyorsunuz artık.."
Adam, parayı ödemiş sinirleri tepesinde gitmiş...
Aradan birkaç ay geçmiş. büyük bir hırsla yeniden kapısına dayanmış doktorun...

"Doktor bey, ben de hafıza kaybı başladı... Herşeyi unutuyorum...!"
Doktor, adama şöyle bir bakmış yine, hemşireye dönmüş, "Kızım, sekiz numaralı kutuyu getirir misin?" demiş.

Adam, hemen itiraz etmiş, "Ama, o kutuda bok var!"...
Doktor, "Doğru! Bakın, hafızanız da yerine geldi!...."

Adam, ağlamaklı, hırsla ödemiş parayı çıkmış dışarı...
Kurmuş da kurmuş intikam planlarını... Birkaç ay sonra.."
Doktor! Ben de iktidarsızlık başladı... Durumum kötü, hiçbir şey yapamıyorum..."

Doktor adamı gözüyle şöyle bir inceleyip, "Hemşire hanım sekiz numaralı kutuyu getirir misin" diye seslenince, adam, tüm hırsıyla,
"Sittecem, seni de sekiz numaralı kutunu da..." diye bağırmış..

Doktor gayet sakin, "Geçmiş olsun! Artık yapabiliyorsunuz!!!!!!!!!"

Madness

Banned
defalarca verildi arkadaşım :) konu açmadan önce lütfen arama butonunu kullanalım :)

leonizm

New member
Yasanmis Komiklik

Adana genelevi onunde taksicilik yapan amcayi mahallenin yeni yetmeleri kandiriyorlar, yalvar yakar edip ve bir kac sise de raki hediye edince yaslari tutmayan genc grubunu geneleve sokmaya calisiyor taksici.

Kapida aksi mi aksi bir de bekci olunca isler epey zorlasiyor, yine raki
hediyeleri, yine yalvarmalar... Bekci razi oluyor ve kurban bayrami sabahi getir gencleri diyor.

Gencler hevesli, bunca yildir duyduklari mekani gorecekler vs. (ote tarafini da siz tahmin edin). Sabah namaz sonrasi taksici bunlari genelevin kapisinda birakiyor. Kapida bir kuyruk ki sormayin gitsin.

Gencler taksiden inip, bekci ile bir selamlasip siraya girmeden kut giriyorlar kapidan iceri. Siradaki kuyruk homurdaniyor, sesi yuksek cikanlar itiraz ediyor. "Olur mu ya boyle, hem sira bekletmedin, hem de yasi tutmaz gencleri aldin" diye bekciye ver yansin...

Bizim bekci de zaten aksi, basliyor bagirmaya:
''Bunlar o***** cocuklari. Bayram sabahi analarinin elini opmeye geldiler. Size -ne ulan!...

torent

New member
telekız ve daire kirası

Bir gün adamın biri telekız ile beş yüz dolara anlaşır. Ve geceyi beraber geçirirler. Ancak sabah olup sıra parayı ödemeye gelince, adam cebinde yeteri kadar para olmadığını anlar. Tele kıza parası olmadığını, işyerine vardıktan sonra parayı zarfla göndereceğini söyler. Kız da kabul eder. Adam zarfın üzerine daire kirası yazacağını söyler.Adam işyerine vardıktan sonra parayı hazırlarken aslında gecenin okadar da iyi geçmediğini, beklediği kadarda eğlenmediğini düşünür. Ve kadına beşyüz dolar yerine ikiyüzelli dolar göndermeye karar verir.Zarfın üzerine daire kirası olduğunu belirttikten sonra içine de şöylebir not iliştirir. -"Hanımefendi size beşyüz yerine ikiyüzelli dolar yolluyorum. Çünkü ben; dairenizin daha önce hiç kullanılmamış olduğunu düşünmüştüm, ve dairenizin daha küçük olduğunu sanıyordum... Ayrıca dairenizin ısıtma sistemini de hiç beğenmedim.Daha sıcak olmasını bekliyordum" Ve zarfı kurye ile yollar. Kadın zarfı açtığında paranın eksik olduğunu ve yanına bir not iliştirilmiş olduğunu görür. Notu okuduğunda hemen cevap olarak şunu yazar. -"Beyefendi böylesi güzel bir dairenin daha önce kullanılmamış olabileceğini nasıl düşünürsünüz. Aslında daire hiç de büyük değil. Sizin dairenin içini dolduracak kadar eşyanız olmadığı için size büyük gözükmüş olabilir. Ayrıca ısıtma sistemi de iyidir ancak siz ateşlemeyi beceremediyseniz ben ne yapabilirim. Not:Zaten siz uyurken daire depozitosu olan 1000 doları cebinizden ödünç almıştım.Kira tam ödenmediğinde depozito ev sahibinde kalır. İyi günler"

:biggrin:clap:durdurun:victory

ARAN_1

Banned
olaymis:) bunun bi de gercek hayat versionu vardi belki hatirlayanlar cikar haberlere de cikmisti:) amcanin biri iki hatunla anlasmis hatunlar da bunu evde bi guzel soyup sogana cevirip[ceket pantolon gomlek dahil] disari atmislar,amca da gece yarisi kapi yumruklamaktan polisler kameramanlar vs hepsini getirmisti oraya:) :) :)

leonizm

New member
İp.lik Olsun Dİye

İPNELİK OLSUN DİYE..

Bir gun ucakta giderken karganin biri habire hostesi cagiriyormus,daha
sonra hostes gelip ne istedigini sorunca :
-hiccc ibnelik olsun diye".. diyormus
bunu izleyen essek te olayi hayretle izliyormus. Karga gene hostesi
cagirmis hostes niye yaptigini sormus.karga:
-" hiccc ibnelik olsun diye" demis.
Bu sefer bunu goren essek dayanamamis ve oda hostesi cagirmis Hostes
niye cagirdigini sorunca :
-"hiiiiic ibnelik olsun diye" demis
Sonun da hostes dayanamamis ve pilota sikayet etmis.Pilotda bunlari
ucaktan asgi atmis. Havadan yere duserken essek kargaya küfrediyormus
-"ulan ne geldiyse senin yuzunden geldi" diye..
Karganin essege cevabi:
-"OGLUM MADEM UÇMASINI BILMIYON NIYE IPNELIK YAPIYOSUN!!!"

naser

Forum Aslanı
ehheheh zuhaha guzel yaaa :D

leonizm

New member
Fitil :d

Adamın biri büyük tuvaletini yapamıyormuş. En sonunda doktora gitmeye karar vermiş. Doktor muayeneden sonra bir reçete yazıp hemen ilacı alıp doktorun yanına gelmesini istemiş. Adam söyleneni yapmış. Doktor adamın arkasına geçip eğilmesini istemiş. Adam eğilince doktor fitili adamın arkasından içeri göndermiş ve tuvalete gidip rahatlayabileceğini söylemiş. Adam rahatladıktan sonra doktorun yanına gelip muayene ücreti olan 50 YTL. yi ödedikten sonra evinin yolunu tutmuş. Ancak 1 hafta sonra yine aynı şikayetle doktorun yolunu tutmuş. Aynı tedavi ve 50 YTL. Bu tedavi birkaç ay sürdükten sonra adamın canına tak etmiş ve karısına:
- Hanım ben ilacın adını biliyorum, eczaneden alayım sen arkadan yerleştir, boşu boşuna doktora onca parayı vermeyelim.
Demiş. Karısı kabul etmiş. Adam eczaneye gidip fitili almış. Eve gelip soyunmuş, karısı arkasına geçmiş, doktorun yaptıklarını karısına uygulatmaya başlamış.
- Hanım şimdi sağ elini sağ omzuma koy.
Kadın söyleneni yapmış.
- Şimdide sol elini sol omzuma koy.
Kadın yine söyleneni yapmış. Adam bir an düşünmüş ve;
- Vay *rospu çocuğu vay!...

leonizm

New member
Uzayli

iki uzaylı dünyaya gelir.Yanlışlıkla terk edilmiş bir benzin istasyonuna inerler.Birisi benzin pompasına sorar hey dünyalı bizi kralına götür....
Cevap gelmeyince ateş eder ve havaya uçar yanık bir halde yere düşer
Yanındakine kızar neden yardım etmedin bana diye
Yanındaki cevap verir dostum hayatım boyunca organını iki kez beline dolayıp cebine sokmuş birisiyle kavga etmek istemem sen kaşındın der..............

HTML