Ibretlik Bir Hikaye

subay01

New member
5 DİNDAR İNSAN NAMAZ ÇIKIŞLARINDA BİR ARAYA GELİYOR VE LAFLIYORLARDI YİNE HER ZAMANKİ GİBİ ÖGLEN NAMAZINDAN ÇIKMIŞLAR VE MUHABBETİN KOYULUĞU ARTIKÇA ARTMIŞTI HEMEN O ARADA Hz AZRAİL a.s EFENDİMİZ ORADAN GEÇERKEN BU 5 DİNDAR ARKADAŞLARIN ARASINDAn ahmet İSİMLİ ŞAHSA DİKKATLİ BİR BİÇİMDE BAKMIŞ ahmet EFENDİ KORKMUŞ ARKADAŞLARINA DEMİŞ Kİ
YAHU ARKADAŞLAR AZRAİL EFENDİMİZ NEDEN BANA BAKTIKİ ÖYLE DEMİŞ VE ARKASINDAN
HERHALDE CANIMI ALACAK BEN BURADA FAZLA DURMUYORUM VE MISIR'A KAÇIYORUM DEMİŞ VE ORADAN AYRILMIŞ ARADAN 1 AY KADAR GEÇMİŞ VE KALAN 4 ARKADAŞ YINE SOHBET EDİYORLARKEN AZRAİL a:s ORADAN GEÇİYORMUŞ YINE VE ARALARINDAN BIRI DAYANAMAYIP SORMUŞ EFENDIMIZ GEÇENLERDE ahmet EFENDİYE ÇOK DİKKATLİ BAKTIN NEDENI NEYDI ACABA ahmet EFENDİ KAYBOLDU BURALARDAN GÖÇTÜ DEMİŞ
AZRAİL a.s DEMİŞKİ YÜCE RABBİM BANA ahmet EFENDİNİN CANINI MISIRDA AL DEMİŞTİ BENDE BURADA GÖRÜNCE ŞAŞIRDIM ONRAN OYLE DIKKATLI BAKTIM DEMİŞ

....................

BEGENIRSINIZ VE IBRET ALIRSINIZ DUSUNCESIYLE YAZDIM VE BENDEN ONCE VERILMIŞSE KUSURA BAKMAYIN ............

Zeytin

Zeytin&Limon
gerçekler.. kimsenin bilemedigi tek bir kisi haric.. Allah (c.c.) herseyi gorur bilir en guzel ornegi

cocostar

New member
ya gene sallama bir hikaye. biraz mantıklı düşünün. normal bir insan meleklerle konuşamaz. Hatta
"Hz. Hamza Hz. Muhammed 'in yanına gelmişti Hz. Cebrail'i görmek için çok ısrar etmişti. Kabul edildi tam arkasını döndüğünde bayıldı. Ayılınca sordular ne oldu Hamza? Vallahi Cebrail'in tırnağının ucunu gördüm bayıldım."

bu hikayede rivayettir(söylenti) ve Hz. Muhammed'in yanında geçmiştir. doğrusu böyle değildir.

ezgincik

New member
cocostar' Alıntı:
ya gene sallama bir hikaye. biraz mantıklı düşünün. normal bir insan meleklerle konuşamaz. Hatta
"Hz. Hamza Hz. Muhammed 'in yanına gelmişti Hz. Cebrail'i görmek için çok ısrar etmişti. Kabul edildi tam arkasını döndüğünde bayıldı. Ayılınca sordular ne oldu Hamza? Vallahi Cebrail'in tırnağının ucunu gördüm bayıldım."

bu hikayede rivayettir(söylenti) ve Hz. Muhammed'in yanında geçmiştir. doğrusu böyle değildir.
bencede çok haklısın konuşması gibi bi durum olamaz

duplicator

New member
Lamagro' Alıntı:
gerçekler.. kimsenin bilemedigi tek bir kisi haric.. Allah (c.c.) herseyi gorur bilir en guzel ornegi
bilerek yazmamışsındır eminim ama biraz daha dikkatli olmak kesinlikle şart ALLAH cc. kişi diye bahsetmek doğrru değil

HTML