I lose My AngeL

Rüya'dan uyandım

6 7 ay öncesine kadar ben öle melek'ti şeytan'dı pek takmıyan bi adamdım öle böle bi şeklde yaşar giderdim ama ne olduysa bana ozamn oldu bi melek tarafından sonsz bi rüya içn kalbime kazık saplandı... Meleklere inanırdım ama hiç görmmştm ilk defa ozamn gördüm gerçekten bir insanda olamicak bi güzellk bi inanlmazlık vardı onda 6 ay rüyamda onu gördüm bu güne kadar hiç uyanamadım.....

Her antreman'a gidişimde onun yüreğindeki ışltıyı kalbimde hissttim her şans dileişi beni hep daha ii yaptı.Bi gün onu görmem içn beni uyandırdı bu rüyadan sona onu gördüm daha mutlu oldum uzun zamdr bi hayal di benm içn ama gerçekten onu görmek o yeşl gözlerinde kaybolmak ona dokunmak çok çok farklı bi duyguymuş sona yine rüya'ya daldım... uzakta onu gördüm ilk defa önüme bir sürü saçma sapan engeller geldi aştım onları uzun bi yok kat etmm arkası dönktü bana yanına gittim tam yüzünü çeviricem kayoldu sonra yine aynı rüya sonra yine aynı rüya hergün aynı kabusu görmeye başladım gerçi onun oluduğu kabus bile bi rüya gibi .......

En son onu gördüm de meleğim artık uçuyodu ben ise karanlık bi yola girmiştim onu takip etmek içn sonra bi yerde düştü yanına gittm öle üzüldüm ki kıyamam ben ona istiemem asla incinmesini birden bire iki tane mezar belrdi yanımda birini bir insan çoktan gömülmüş ama üstündeki toprak simsiyah bi örtydü anlaşılan zaman'ında nefret edilen birymiş bide boş bir mezar vardı meleğimi gömmem içn açılmış ismide yazıyodu mezar taşında ama yapamadım onu gömemedim atamadım onu o boşluğa onu o boşluğa atıp hergün ölüceme 1 gün 1 kere ölürm daha ii dedim ve ona uçması içn yine yardım ettm uçmak istemedi beni yalnş anladı onu istemedimi sandı onu mezar'a attımı sandı ama öle deil beee meleğim seni asla ve asla oraya atıp üzerine toprak dökemem yapamam sadece buna gücüm, kalbim yetmez....

Sonra uayndım ama tam kalbimde bir yara vardı taze bir yara neden oldunu düşündüm ve buldum bütün hayatm gibi gelen rüya'dan uyanmştm:( :( :(

HTML