işte UFUK URAS ve BASKIN ORAN

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Ufuk Uras a DTP ye yakın durduğu için destek yok
Baskın Oran ise tartışmalı bir isim ve açıkçası seçilse bile reel politika üretme gücü yok sayın Oran ada 301. maddeye karşı olduğu için destek yok

DaVaM

Banned
Türkiyede azınlık raporu yazarak bölücülerle aynı dili kullanan sözde aydın, milletten kopuk, eşcinsellerin ve çingenelerin derdine düşüpte müslüman-türk milletini hiçe sayan adamları biz tanıyoruz zapatas zahmet etme.

free!

artık yok...
ki zaten o insanlar bağımsız seçilip sonra ne işler karıştıracak tahmin edebilecek kapasitede olduğuna inanıyorum herkesin. avatarında hoşmuş, birine benzettim cümlelerindende?:mad:

Leke

Altın Üye
1 - Ufuk AraS hangi partiden ayrıldı - Dehap - Hangi partiyi kurdu ÖDP .
2 - Baskın oranda saman solcusu .

Neymiş bilmem nelere yaklaştığı gibi bilmem kimlerede yaklaşcakmış .
Azınlıklar için uraşcakmış . . . Mış mış mışta mış mış .

Şimdiden size birşey sölim mi ?
İkiside meclisin bahçesini bile göremeyecek .
Ahanda size 23 Temmuz sabahı için bir tahmin .

mucitx

New member
Ufuk Uras benim hocamdı.Tüm sınavlarda kendi görüşlerini haklı çıkartmaya çalışan sorular sorardı.Bende doğal olarak kalmıştım.Lanet adamın tekii..

Mephisto

R€B€L
red eagle ve DaVaM aynı tur konu dısı ve kısısel tartısmalarınıza sahne olursa forum yaptırımlarla karsılasıcaksınız.
İlgili mesajlar sılındı

Zapatas

New member
Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ' Alıntı:
Ufuk Uras a DTP ye yakın durduğu için destek yok
Baskın Oran ise tartışmalı bir isim ve açıkçası seçilse bile reel politika üretme gücü yok sayın Oran ada 301. maddeye karşı olduğu için destek yok
azınlık sorunlarını şiddetle çözmeye çalışmak ayrı şey(her nekadar bütün demokratik yollar kapatılmış olsada bu yaptıkları şey onaylanamaz), bu sorunları siyasi arenada çözmeye çalışmak ayrı şey. işte dtp ile olan farklarıda bu
baskın oranıda sen tartışmaya açda bilelim flleçcim

DaVaM' Alıntı:
Sovyet kalıntısı rus fırlatmaları neden seçilmesin değilmi? Doğru haklısın.
bu zamanında ezberletilmiş, klişe ve saçma laflarıda, bilgisizliğin verdiği ukelalığa bağlıyorum

ekleme:

freemitnick' Alıntı:
ki zaten o insanlar bağımsız seçilip sonra ne işler karıştıracak tahmin edebilecek kapasitede olduğuna inanıyorum herkesin. :mad:
iyiki herkes senin gibi kötü niyetli değil

avatarında hoşmuş, birine benzettim cümlelerindende?
ayrıca kimsenin klonu falanda değilim, manowar dinlerim, avatarda manovarın louder than hell albumunun kapağı. demekki sadece ben dinlemiyormuşum, taammı

[seyyah]

New member
Maalesef ikisi de milletvekili olacak sanıyorum. Baskın Oran'ı eşcinsel, gay ve travestilerden aldığı oylar, Ufuk Uras ve Doğan Erbaş'ı da alevilerden aldıkları oy milletvekilili çıkarabilecek çoğunlukta gibi gözüküyor.

kirklareli

New member
ufuk urasın neden dtp den ayrıldığını bile bilmedem avatarına türk islam adını yazdığı için kendine herşeyin önünde gören zihniyetle nerelere geldik hala anlamıyor musunuz ya?sanırım ufuk uras seçilecek.tabi onun seçilmesi bu acımasız siyaset şartlarında ne değiştirir.belki de hiç birşey ama en azından bazı duyarlı kesimlerin bazı şeylerin farkında olduğu msjını verebilir.bu arada ufuk uras için lanet adamın teki die yazan arkadaş a da sadece gülüyorum.bilgisizliğini bu şekilde gizlemeni sevdim....

HTML