işte size tüketici şikayetleri

erkenci

New member
Tüketici şikayeti derneği bezdirdi

Tüketici şikayetlerinde yok yok: Fırınımın üzerine, kaç ton yük koyabilirim? Ürünlerinizi niçin fareler yiyecek şekilde yapıyorsunuz? Ben bu dizi filmin sonunu hiç beğenmedim.

Şikayet şaşkınları

Tüketici şikayetlerinde yok yok: Fırınımın üzerine, kaç ton yük koyabilirim? Ürünlerinizi niçin fareler yiyecek şekilde yapıyorsunuz? Ben bu dizi filmin sonunu hiç beğenmedim.

Beyaz eşya üreticisi firmaların tüketici danışma hatları ile Tüketiciler Birliği'ne gelen şikayetler, müşteri sorunları ile ilgilenen çalışanlara, zaman zaman zor anlar yaşatırken, zaman zaman da güldürüyor. Tüketici sorunlarının çözüme kavuşturulması için kurulan her 2 telefon hattı da, bazen çok ilgisiz konularla meşgul ediliyor. İşte, güldüren şikayetler:
- Epilasyon aleti, kalçadaki yağları eritiyor mu?
- Ürünlerinizi, niçin fareler yiyecek şekilde yapıyorsunuz?
- Fırınımın üzerine kaç ton yük koyabilirim?
- Şikayetlerimizi, buraya mı yatıracağız?

'VETERİNER İSTİYORUM'
- Mobil klimayı, arabada kullanabilir miyiz?
- Şarjlı pratik süpürgenin montajı için verilen çivileri, matkap kullanarak mı monte edeceğiz?
- Söylemiş olduğunuz semt nereye bağlı acaba? Tüketicinin cevabı: Makineme bağlı...
- Buzdolabınızın modeli nedir? Verilen cevap: "Kapıyı açtığınız zaman bağıran dolaplardan."
- Kayınpederimden şikayetçiyim. Onun kabahatlerinden bıktım. Size şikayet ediyorum.
- Komşum, apartmanda hayvan besliyor. Ne yapmam gerekiyor?
- Nişanlımdan ayrıldım. Çeyizlik ürünleri geri vermesem olur mu? - Aldığım evcil hayvanım, 2 gün içinde ciddi bir hastalığa yakalandı. Bana iyi bir veteriner önerebilir misiniz?
- Dişhekimim taşındı. Yeni muayenehanesini benim için bulabilir misiniz?

'RİMELİM KURUDU'
- Şubat ayında aldığım rimelim 3 ayda kurudu. Yenisinin iade edilmesini istiyorum.
- Mayom iç gösteriyor, giydim ama rahatsız oldum, şimdi geri vermek istiyorum.
- 4 sene evvel aldığım ayakkabının bir teki, diğer tekinden ağır.
- Hava yollarında, yetişkin ve çocuk bileti arasında neden fiyat farkı var?
- Hayranı olduğum dizinin sonunu hiç beğenmedim. Bu şikayetimi, ilgili firmaya ulaştırın.

:emzik

alıntıdır

HTML