işte kurtlar vadisinin yeni kanali

nikoystar

New member
İşte Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı

Show TV ile anlaşmazlığa düşerek yeni bölümlerin yayınlanmasını durduran Kurtlar Vadisi, yeni bir kanalla anlaştığı iddia edildi. İşte iddiaya göre Vadi'nin yeni kanalı....

Kurtlar Vadisi yapımcıları Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener uzun süredir bir çok kanalla temas halindeydi.

Postmedya'nın aldığı bilgilere göre Vadi yapımcıları atv ile kesin olarak anlaşarak kanalın genel müdürü Fatih Edipoğlu'yla el sıkıştı.

Dizinin şubat ayında yeni bölümleri ile atv ekranlarında gösterilmeye başlanacak. (Samanyoluhaber)

icemen

New member
ulan ben olmuşum kurtlar vadisi başlasa nolur başlamasa nolur amma gerdiler milleti.

snrylmz03

New member
kanal yeni olsada konular-sahneler eskisi gibi olsun..bu sene nedir öyle klozetle beton kırmalar falan
bide atv den ricam şu ömer babadır nazife ana dır çıkarsınlar bu diziden
hadi ömer baba bi derecede şu nazife anneye uyuz oluyorum

Iced Earth

New member
kanal ile birlikte senaryo ve dizinin akışı da değişmeli bence. revizyon şart eski günlerin hatrına takip ediyorum diziyi.. azcık daha renk katmalılar ki bu da aksiyon ile olur. ama öyle kolpadan deil. 25 bölümdür iskenderle avunduk durduk baydı artık.. ama kanal ne olurs aolsun isterse düğün tv olsun başlasın da seyredelim yoksa tv açacağım yok

facetoface

Altın Üye
polatın kafayı delmişlerdi filan sonra o kafayla gidip uçurumdan denize atlamıştı denizden çıkıp elemanları ödürmüştü üstüne 200 km direksiyon sallayıp eve gelmişti hatta evin onundeki elemanları da öldürüp hiç bişey olmamış gibi sac sakal traşlı takım elbilseli, jilet gibi mekanına gitmişti. ah polat ah daha ne kadar kandıracaksın milleti

HTML