işte gerçek aşkın fotoğrafı

cliper1907

forum elektro gitaristi
İŞTE GERÇEK AŞKIN FOTOĞRAFI!..

İskeletlerin bulunduğu bölgenin Cilalı Taş Devri'ne ait bir bölge olduğu sanılıyor. Uzmanlar şimdi buldukları bu kemiklerin gerçek yaşlarını tespit etmeye çalışıyor. Arkeologlar ilk aşamada erkeğin herhangi bir nedenle öldüğünü, kadının ise onun yanına uzanarak intihar ettiği tahmininde bulundu. Ancak esrarı laboratuvar çalışmaları çözecek.

Valdaro Nehri yakınlarında yapılan kazının lideri Elena Menotti, daha önce böyle bir şeyin bulunmadığını söyleyerek "Bu eşsiz bir görüntü" dedi. Menotti, daha önce buna benzer buluş yapıldığını ancak kemiklerin bir anne ile çocuğuna ait olduğunu vurguladı.

Daha önce birçok kazıda çalıştığını söyleyen Menotti, "Bu işi 25 yıldır yapıyorum, Pompei de dahil bir çok ünlü kazı alanında çalıştım. Ancak daha önce hiçbir şey beni bu kadar heyecanlandırmamıştı. Bu bulduğum en özel şey" dedi.

ROMEO VE JULIET'E Mİ AİT

5 bin yıl önce Mantua bataklık bir bölgeydi ve bir çok nehrin kesişme noktasında yer alıyordu. Avcılık ve balıkçılıkla hayatını devam ettiren halkın yaşadığı bu bölgenin bir diğer özelliği ise Romeo ve Juliet'in hikayesine de evsahipliği yapması.

Kitapta, Romeo düşmanı Tybalt Capulet'i öldürmek üzere Mantua'ya gittiğinde Juliet'e aşık olmuştu. Kasabanın tarihin en büyük aşklarından birine ev sahipliği yaptığı düşünüldüğünde binlerce yıllık bu iskeletlerin Romeo ve Juliet'e ait olduğu iddia ediliyor. William Shakespeare'in eserlerini yaşanmış halk hikaylerine dayandırdığı düşünüldüğünde iddianın gerçeklik olasılığı da artıyor.

ivesa

SuskuN Göz
Gerçek aşk işte buna derler paylaşım için teşekkürler

SickDreTh

Altın Üye
way bee!!!gelde bunlara bakıp asık olmak ısteme!!!hay Allahım banada bole bı sevgılı ver!!!ama bole olmasın bıraz etli budlu bısı olsun:D:Delıne saalık clıper

cliper1907

forum elektro gitaristi
KaRma' Alıntı:
Yok ya ne Romeo&JuLiet'i BaL gibide Kerem iLe AsLı ;)
harbiden ha kerem dağları delerken kazdığı tünel buraya çıkmıştır orda oksijene çıkınca boğazları yanmış ve ölmüşlerdir:durdurun :hhdil :çaliş :hh?

Moderatör
Moderatör
cliper1907' Alıntı:
harbiden ha kerem dağları delerken kazdığı tünel buraya çıkmıştır orda oksijene çıkınca boğazları yanmış ve ölmüşlerdir:durdurun :hhdil :çaliş :hh?
haha yok o dağLarı deLen Ferhat'tı a$kı $irin için ;)

omorfuLis

New member
ben biLim adamLarının yerinde oLsam o iki insanı yerinden hiç kıpırdatmazdım...BiLime ışık tutmayı versin...Bu ikisi Maksat!! sewenLeri ayırmamak.. :hhdil

B@gumm

New member
cliper1907' Alıntı:
:durdurun :durdurun :durdurun

aşk budurr iştee :utan :utan

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
allah sevenlerin canını birlikte alsın, birini arkada gözü yaşlı, yaralı bırakmasın. :(

cliper1907

forum elektro gitaristi
omorfuLis' Alıntı:
ben biLim adamLarının yerinde oLsam o iki insanı yerinden hiç kıpırdatmazdım...BiLime ışık tutmayı versin...Bu ikisi Maksat!! sewenLeri ayırmamak.. :hhdil
valla doğru söylemişsin ya:hhaşık

sherlock_holmes

New member
KE$ke her öLÜm bÖYLE oLSA...sEWdİĞİNLE...sADECe....

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
gercek ask olarak once VATAN diyorum anamdan babamdan boyle gordum boyle duydum.gerisi yalan deil ama once vatan.allah içinizden vatan askını eksik etmesin

HTML