işleyim sistemi seçme

sami29

New member
ARKADAŞLAR MEDİA CENTER KULLANIYORUM SİZCE HOME EDİTİONA GEÇMELİMİYİM ORJİNALİ MEDİA CENTER ORJİNALİNDE KALMAK İSTİYORUM AMA GENEDE SORİYİM DEDİM VEYA PROFESSİONELDE OLABİLİR SİZCE HANGİ İŞLETİM SİSTEMİNİ KULLANMALIYIM​
:vur :vur :vur

real35

New member
sistemde asp falan çalıştırmak istemiosan dursun mediacenter ama yoq bana ISS lazım diosan pro kur diğer şekilde ne güzel lisanslı windowsun var işte nie değiştiresinki

sami29

New member
real35' Alıntı:
sistemde asp falan çalıştırmak istemiosan dursun mediacenter ama yoq bana ISS lazım diosan pro kur diğer şekilde ne güzel lisanslı windowsun var işte nie değiştiresinki
SAOL DSTM AMA MEDİA CENTER FAZLA YER KAPLIYO YANE PROYU KURARSAM DAH İYİ PERFORMANS ALABİLİRMİYİM DEDİM:aşk

Zeytin

Zeytin&Limon
benim tavsiyem pro ya hic gerek yok media center in de lisansliysa kalsin elleme bence home edition kurabilirsin farkli amaclarin varsa linux kurarsin ama sanmiyorum media center iyi yinede senin bilecegin istir..

sami29

New member
Lamagro' Alıntı:
benim tavsiyem pro ya hic gerek yok media center in de lisansliysa kalsin elleme bence home edition kurabilirsin farkli amaclarin varsa linux kurarsin ama sanmiyorum media center iyi yinede senin bilecegin istir..
saol dstm tavsiyelerin için

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
Bence Linux'u da gözardı etme...

abcas

New member
valla bilgisayarın performansı cok iyi değilse home edition kur hem ağda filan kullanmayacaksın sanırım, ama XP Pro bir numara derim, sakın vistaya yaklaşma benden uyarı

HTML