içinizde kocaelili olan varmı

gordon_15

New member
selam millet içinizde kocaelili olan varmı ben bu yıl orda üni. kazandım nasıl bir yer merak ediyorum yasanacak bir yermi bana anlatın biraz :biggrin

abi nasıl olmaz ya hackhellde :vur

firatay

>>>> ALESTA
Konuyu Yanlış Yere Açmışsın, Yeni Üyeleri Tanıyalıma Taşındı... Aramıza Hoş Geldin...

nisa94

New member
ben kocaelindenim harika bi yer ne istanbula benziyo ne ankarya nede başka bi şehre o kadar güzelki hangi üniwersiteyi kazandın kullarmı yoksa kocaelimi istersen (guzel-and-beautiful)gerisini anladın zaten

GebzeLi

Altın Üye
OOO Dostum...
Ho$geLdin ßende kocaeLi üni. deyim...
Nerdesin hangi kampüs?
Umuttepe mi?

1sc0rp!tX

Altın Üye
Aramiza Ho$geldin..

jangofet

Downloader Team Leader
aramıza hoşgeldin..
Ben 2000-2006 arası orada okudum.Elektrik müh.İlk başlarda alışmak zor gelecek hele İstanbul'dan falan gidiyorsan ama sonra çok alışacaksın bu sefer de ayrılmak istemeyeceksin emin ol.En önemli özelliği çok rahat bi şehir kimse kimsenin tavuğuna kışt demez.sokaklarda rahat gezebilirsin(çingenelerin ikamet ettiği kenardaki bi kaç mahalle hariç):D.ayrıca aradığın herşeye ve heryere ulaşım kolay..

BuRaK_10

New member
Bende KocaeLi gebzedeyim:)

hoş geLdin kardeşim harbiden dogru tercih memnun kaLacaksın kocaeLinden eminİm:)

jangofet

Downloader Team Leader
kiraları sorarsan hangi semtte ev tutacağına bağlı biraz merkezde 600 falan şu anda ama kocaeli de çok syıdatoplu konut var Yahyakaptan haricindekilerde uygun bi şeyler bulursun...

HTML