içine vbullettin forumu ekleyebileceğim beleş host??

blade16_16

New member
içine vbullettin forumu ekleyebileceğim beleş host nerden alabilirim

bi arkadaşım almış sonu tr.cx ile bitiyo:eek:

hukumdarteam

New member
ilk önce www.funpic.de den host alman lazım daha sonra vbulletini içine kuracaksın ve tr.cx almak içinde www.tr.cx adresinden yönlendirtme yapacaksın hepsi bu kdar ayrıca vb kurulumu hackhellde ayrıntılı bir şekilde var

blade16_16

New member
funpic.de den host aldım fakat içine dorum kuramadım?

onu nası yapacaz:eek:

resimli anlatımda cPanel e tıklayın felan diyo onu bulamadım mySQL felan bulamadım hiçbirini:Sopa :Sopa :Sopa :Sopa

chingy

New member
arkadaşlar bana allah rızası için yardım edin nolur www.funpic.de bu siteden nasıl host alıyor 2 gun ugraştım alamadım nolur yardın bana şimdiden çook teşekkurler ve hayırlı çalışmalar

osbendes

New member
www.5gigs.com

ben burdan aldım ve sapasağlam da kurdum arkadşlar, çalışıyo yani deneyebilirsiniz ;) 100 mb host hakkı veriyor, kendi domaininiz varsa uzantısı olmuyo, reklam içermiyo, daha ne olsun :D e +rep verirsiniz artık :p

TheMetaor

тм ρRoduction
Ospendes kardes sen hostun alınısını arkadaslara anlat bide içine kurulum yapta bari 50 100 dene tesekkür al la benden sana sülemesi :D

osbendes

New member
YoL Geçen Hanı

abi 5gigs beleş host verme olayını kapadı 2 ayı geçti walla bi açılsa bayram etçez :D

bu arada aynı olay www.orgfree.com adresinde de var arkadaşlar burdan da alabilirsiniz beleş host, domainiziniz varsa 250 mb reklamsız, yoksa isminde ueuo.com lu domainli yine reklamsız host ..

NAZMi

New member
arkadaslar su an uykum var yarbn gelip konusalm su olaylara bende girecem valla gusel alanlı bi host olsun söle hadi teskkurler herkese geliyorm yarn :D:D niye yazıyon diceksinis paylasım dostum bu siteyi cok seviyorum gercekten hersey paylasılıyor bende dusuncemi paylastım beni anlayan herkese teşekkurlerimi suarım haydi ii geceler

hseyin

New member
arkadaslar anlatayım ben ;

ilk önce www.funpic.de ye girceksiniz sol üstte üye girişinin altında registered yazan yere tıklayacaksınız sonra karşınıza kullanıcı adı gelcek yazcaksınız yani istediğiniz bi kullanıcı adı olsun 6 haneli yeter fazla olmasınsonra alttaki butona tıklayın daha sonra gelen sayfaya gerekennleri doldurun güvenlik kodunun altındaki kutulardan birine soldakine tik işareti koyun sora onun altında sözlesme yazısının kutusu var onu da doldurup onaylayın

sonra ftp adresi aktiv etmek için tıklayın ama oraya 9en az 9 haneli kayıt olurken kullandığınız şifreden farklı bi şifre kullanının ve aktiv edin sora mysql luda aynı şekilde daha farklı bi şifreyle aktiv edin ftp ve mysql işlemleri bitsin

geriye upload işlemi kalsın googleden file zilla gibi ftp transfer programı bulup dosyalarınızı funpicteki host adınızın oldugu adrese up load edin bu işlem 5-10 dk sürebilir sonra sitenizi acın ve kurun bu kadar basit..

bi tesekkür artık anlamayanlar [email protected] dan benle irtibata geçsin saygılarımla.... by robber

t_mac_eren

New member
arklar sakın funpic ten almayın!!! ben aldım çokta emek werdim hepsi 1 saniyede giitti adamlar sitemi sildii!!! bende funpic tarzı site silmeyen!!!bi site arıorm ama daha adam gibi bişi bulamadm :(

by_tehlike

New member
aslında var daha doğrusu vardı pandela.com benim halendaha var ama vb kuramıyorum mysql si 3 mb yani db hata veriyor ogfree.com da fl reklam var sakın almayın

tolga_1907

New member
güzel teşekkürler arkadaşlar

www.5gigs.com da türkiyeye host ve domain vermiyor

sitede çıkan yazı bu : Sorry, we do not accept sign-ups from the country or region associated with your IP Address

HTML