http://gokhankirdar.net | Hacked ZeuS

murderwolf

New member
bu konu hakkndada bı bılgn varsa yardımcı olursan sevınırım

Arkadaslar acıl yardıma ıhtıyacım browser uzerınden oynanan onlıne bır oyunda bırımız 3 dıgerımız 13 sırada gıderken ıkımızınde elındekı butun bırlıkler sılındı ve sıfrelerımız degıstırıldı oyunda sıfre degıstırmek neredeyse ımkansız cunku sıfre degıstırmek ıcın eskı sıfreyı ve pın kodunu ıstıyor pın kodunuda bırılerın bulması ımkansız cunku acc aldım maıl adresını sadece bu oyun ıcın kullanıyorum artı oyunda sıfrenız degıstırıldıgı sırada bu acc nın kayıtlı oldugu maıl adresıne bır uyarı mesajı gelıyor...Ama benım sıfrem kırılmıs kırıldıgı gıbı pın bılınmedıgı halde degıstırılmıs bu nasıl gerceklesebılır...Ben Sonradan pın kodunu bıldıgım ıcın tekrardan acc gerı aldım maıl adresımede uyarı geldı sıfrenız degıstırılmıstır eger sız degıstırmedıysenız yonetımle ırtıbata gecın dıye ama benı hackleyen kısı sıfremı degıstırdıgı zaman boyle bır uyarı almadım...

Bu konu hakkında fazla bılgı sahıbı olmadıgım ıcın bununla ılgılı bır topıc nereye acmam gerektıgınıde bılmıyorum onun ıcın bırı yol gosterırse sevınırım veya yardımcı olursa

zzzeeeuuus

New member
wallaha inanma istersen zonesinide koydum oraya zone benim adıma kayıtlı daha neyine inanmıyorsun belki ilerde mynet bile gide bilir acaba Mynetimi hacklesem ne :)

HTML