Hsbc Hesaplarinizi Acil Kapatınn!

ÖzLeM_79

New member
KINIYORUZ!

Geçtiğimiz günlerde dünyanın dört bir yanında "sözde
ermeni soykırımı" ile ilgili onlarca panel-konferans
düzenlenmiş. Bunların ana sponsorları kim biliyor musunuz?

HSBC ve British Airways

Bizim ülkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karsi
sözde ermeni soykırımını destekleyen bu kuruluşlarla olan
ilişkilerinizi gözden geçirmeye davet ediyorum.

Saygılar.

Sponsorlara bak.

Tepkisiz halkımızın tepki verebilmesi dilekleriyle.

Leke

Altın Üye
demekki İST'deki hsbc binasını bombalayanlar haklıymış .
:D

( tamam onun için değil polemik yaratmayın biliyoruz )

ifrit

RuHaNi WaRliK
gecenlerde HSBC`nin faiz oranlarina bakiyordum, gorunce afalladim

HSBC CAMPUS CARD`in faiz oranlari digerlerinden FAZLA

bu nasil olur demeyin oluyor iste,

ogrenciler para bulup odeyemez, dusuk tutalimda kolaylik olsun diyeceklerine

nede olsa odeyemeyecekler, yuksek tutalimda somurelim dusuncesi ile hareket ediyorlar

ChAoS

New member
Valla benim hsbc de hesabım yok ve hiçbir zaman olmayacak...

serselcuk

New member
HSBC tercih etmediğim bir banka zaten yaptıkları şey sineye çekilir gibi değil.
Hsbc de hesabım olmadı olmazda bundan sonra ne halleri varsa görsünler ama ermeni soykırımı adı altında dünyaya yanlı haber yapmasınlar ermeni soykırımı diye birşey yok hepsi balon

Tyler Durden

New member
Hsbc değil hiç bi bankayla işim yok zaten de bi kaç şey yazalım ama bu bankalar avrupa birliği üyesi ülkelerin bankaları ya;

Avrupa yolunda Türkiye

Dostluk nasıl bir kavramdır? Kime dost denir.Yüzünüze gülüp sırtınızı sıvazlayan,arkanızdan olmadık dalavereler çeviren insanlara dost diyebilirmisiniz?
Herkezin bildiği çok klişe bir laf vardır:Türk ün dostu olmaz diye bazı ikinci cumhuriyetçi aydınlarımız ''olur mu hiç böyle zihniyet avrupa şöyle iyi böyle güzel onlar bizim iyiliğimizi istiyorlar,herşey modernleşmemiz için''deselerde bana sanki çok ta yalnış bir sözmüş gibi gelmiyor bu tanım.
Tarih boyunca yaşadığımız heyezanlar,burhanlar,dalgalanmalar ve bilumun karışıklık hep ona o yabancıya iyi görünmek için değil miydi? Bu durum bugünde böyledir ek protokolü kaç kişi okudu,kaç kişinin haberi var getirdiği zararlardan,yapmak zorunda olduğumuz akıl almaz yaptırımlardan.Hala bazıları bütün bunların iyiliğimiz,modernleşmemiz için olduğunu savunuyor.
Arkadaşlar,sevgili aydınlar bu ülkenin modern yüzü.Yapmayın etmeyin Allah tan korkun.modernleşmemizi isteyen aynı avrupa değil mi ki senatosundan ermeni soykırımı yasa tasarısını geçiriyor,iyiliğimizi isteyen aynı avrupa değil mi ki bize onlarca konuda kota uyguluyor tamamen bizim çıkarlarımızı düşünen avrupa değil mi ki rum kesimini yaşanan onca acıdan savaştan sonra tanımamızı istiyor.
Aynı avrupanın o aynı çok modern sanatçıları! değil mi ki Türkiye'yi avrupaya köpek girişinden giren bir ülke olarak çiziyor?Televizyonlarında,kanallarında ermenileri nasıl katlettiğimizden(!!),kendi vatandaşlarımızı bile ayırıp,böldüğümüzden(!!!)gece,gündüz 24 saat bahsediyor.
Arkadaşlar çok büyük bir oyunun içersindeyiz.avrupa bize bir masal anlatıyor ve biz o huzur dolu uykumuzda uyurken elinden geleni ardına koymuyor adeta bizimle dalga geçiyor.
1950 li yıllardan beri süren bu rüyada ne tavizler verdik nelerden vazgeçtik ve korkarım vazgeçmeye de devam edeceğiz.Umarım sonu tüm milletimiz için hayırlı olur yoksa başka türlü bir ihtimali düşünemiyorum bile.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
arkadaşlar o zmn bundan sonra hiçbirimiz hsbc hesap açtırmaz heralde açık olanlarda kapattırsınlar(evde anneme ve babamdan hsbc hesaplarını kapatma sözü aldım en azından bu da bir adımdır bizi istemeyeni biz niye destekleyelim di mi?)

LosTCorpsE

New member
advantage'ın limiti çok daha fazla olmasına rağmen gittim maximum için bi form aldım bugün.
Ve niye advantage almadığımı soran herkese de anlatıyorum nedenini. Aslında insanımızın bu i*nelerin yaptıklarından haberi olsa Türkiye'de bu bankanın kullanımı müthiş azalır...

lanet_zebani

New member
Hsbc hesabım yok. Bundan sonrada kesinlikle olmaz da!... hesabı olan arkadaşlarımıda uyarırım. Bilgi için cok tesekkür ederim.

cabartay

New member
Başta HSBC olmak üzere diğer yabancı (Fortis, Denizbank Citi vs) bankaları kullanmayalım.YERLI MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI.....

KaLaMaRss

New member
acı bir durum ama ne yazıkki unutuyoruz,
çok çabuk unutan halkımız var
dünya da her şeyin bir faydası var tabi yerinde ve zamanında kullanırsan
ama bu şerefsizler öyle oyunlar oynuyorlarki ne yer kalıyor ne zaman
fakat unuttukları bir şey var ki akılları başlarına geldiğinde çok geç olacak

RABBİM HERŞEYİ GÖRÜYOR ve BİLİYOR...
DÜŞÜNÜP TUTMAMIZ İÇİN ÖĞÜT VERİYOR

ALLAH (C.C) RAZI OLSUN

sercannn

New member
Ya adamlardaki nasıl bir güçtür, nasıl bir düşmanlıktır ki, bu sözde soykırım iddaalarını türklere söyletebiliyorlar ve onaylatabiliyorlar. ( misal ismini anıpta prim yaptırmak istemediğim 2 yazar )
HSBC'den kart veriyorlardı iyi ki almamışım zamanında.

osiris_cemo

New member
Abaw 1 senelik muhabbeti bulmuşunuz helal valla :D

iSpiK

Kadim Dost
helal olsun konuyu bulana :D

b en borclarımı kapatabılsem kartı da kapatıcamda borclar yaqamı bıraqmıo nerden bulastıysam bıde lımıtı 750 yapalım mı dıolar oldu gırdi gircek tam girsin bary :D

Moderatör
Moderatör
iSpiYonCu' Alıntı:
helal olsun konuyu bulana :D

b en borclarımı kapatabılsem kartı da kapatıcamda borclar yaqamı bıraqmıo nerden bulastıysam bıde lımıtı 750 yapalım mı dıolar oldu gırdi gircek tam girsin bary :D
oLm ßenim 800 Limit hepsi dolu.. o kadar maa$ almiom :D:D neyse sıkacaz kemeri:D

HTML