Hrant Dink'i kimler neden öldürdü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hallederiz

New member
Kendini iki toplumun barışına admış mükemmel kalitede, aynı zamanda iyi bir yurtsever, 1. kalite bir baba aydın insan, çevresindekileri nazikliğiyle ve bilgisi il
e ikna edebilen bir düşün adamı.....
Peki kim bu adamı öldürebilir, hangi eller bunu yapmaya cesaret eder. Öğrenemiyecekmiyiz dünyada başka fikirlerinde var olduğunu. her kesimin bizimle aynı düşünemiyeceğini; evet hiç bir zaman öğrenemiyeceğiz. Önce insan olduğumdan utandım, sonra Türk olduğumdan, öldürenin karadenizli olduğunu öğrendiğimde de karedenizli olduğumdan utandım. Eğer bu katil Hrant'la konuşmaya fırsatı olsa mukakkak ikna olurdu, en büyük savunucusu bile olurdu, ama o ne yaptı; işine giden bir adamı sırf Ermeni asıllı diye öldürdü, elim tuşlara gitmiyor böyle alçakca bir cinayeti Türkiye ye mal edilmesi kanıma dokunuyor, neden bizde olur bu faili meçhuller, neden Bilim adamları bizim ülkemizde ölür, eğer sevmiyorsan ondan daha fazla oku, araştır onu panellerde , köşesinde yazılarınla mat et. Yapamayız alalım elimize bir silah oldu da bitti. Ne diyeyim yazıklar olsun böyle vatan hainlerine...:angry

ikRa

Banned
Kaynak yok ve sanırım bunLar kendi yorumLarın..Bu konuda bir sürü konu açıLdı sende o konuLardan birine ekLemeLiydin bu yorumunu

iSpiK

Kadim Dost
ermeni diye öldürse türkiyede yasayan bınlercesi var... belkide milyon.. bilemiycem....

neYSe yorumunu ikra nın dediigi gibi acılan bi konunun altına yapsan daha iyi olur bu baslık kilitli..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML