Hrank Dİnk:ermenİ LÜtfen Okuyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rap_time

New member
MERHABA,BEN SELAY ŞU KONUDA ARTIK SIKILDIĞIMI VE BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERİ CEVAP YAZMAYA DAVET EDİYORUM.
SORUNUM ŞU:ya şu 1 ay öncesi kadar ermeni asıllı biri öldürüldü ve bunu için belki yüzlerce türk gözyaşı döktü.peki soruyorum size bir CELAL BAYAR gibi bir adamı idam edince niye bu kadar değerli olunmadı??Çünkü bu adam TÜRK diye mi?? Ermeni biri öldürülünce hepimiz ERMENİYİZ DİYORSUNUZDA bir TÜRKü idam edilince niye gıkınız çıkmıyor??HAKSIZMIYIM???

arkadaşlar bunun için sizden 1 günlük türk olduğumuzu ve ermeni icin gözyaşı dökenlere inat avatarlarınıza türklük gelmesini istiyorum.ŞİMDİDEN TŞKLER!!
HEPİMİZ TÜRKÜZ!!!!!!

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
iide benim bildiğim ve araştırma sonucum Celal Bayar'ın idam edilmediğinde netleşiyor. Tarih bilgim gene ii çıktı be...

14 Mayıs 1950 genel seçimlerinde genel başkanı bulunduğu Demokrat Partinin iktidarı büyük çoğunlukla kazanması ile 22 Mayıs 1950'de toplanan Türkiye Büyük Millet Meclisi Bayar'ı Cumhurbaşkanlığına seçti. 1954-1957 genel seçimlerinden sonra da Meclis tarafından Cumhurbaşkanlığına seçilen Celal Bayar, 10 yıllık Cumhurbaşkanlığı döneminde Adnan Menderes'i başbakan olarak tayin etmiştir. Bayar, 27 Mayıs 1960'da Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yönetime el koymaları ile tutuklanarak Yassıada'ya götürüldü. 16 ay süren soruşturma ve yargılamadan sonra, Yassıada Yüksek Adalet Divanı tarafından, 15 Demokrat Parti, ileri geleni ile birlikte idama mahkum edilmiştir. Milli Birlik Komitesi, idamlardan üçünü (Menderes, Zorlu, Polatkan) onaylarken, başta Celal Bayar olmak üzere, 12 Demokrat Parti ileri geleninin idam hükmünü müebbet hapse çevirmiştir. Yassıada'dan Kayseri cezaevine götürülen Bayar, orada rahatsızlanmış, evinde tedavi edilmek üzere serbest bırakılmıştır (7 Kasım 1964).
22 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul'da vefat etti

ayrıca demişsin ki arkadaşım

rap_time' Alıntı:
arkadaşlar bunun için sizden 1 günlük türk olduğumuzu ve ermeni icin gözyaşı dökenlere inat avatarlarınıza türklük gelmesini istiyorum.ŞİMDİDEN TŞKLER!!
HEPİMİZ TÜRKÜZ!!!!!!
bizim zaten bi kampanyamız var şehitlerimizle ilgili. ayrıca ermeni için göz yaşı dökmek değil ki bizimki. insan için göz yaşı dökmek. çok saçmalamışsın sen. burada ermeni yanlısı türklere inat avatara türkiye ile ilgili bişey koyalım anlamında bi sözcüğün var. ben şimdi hırant dink için üzüldüysem vatan hayini miyim? bu senin yaptığın var ya çok kötü bişey bak. bölücülük gibi bişey yapmışsın sen şimdi.

rap_time

New member
arkadaşım ben bölücülükle ilgili bir laf etmedim ayrıca o adama bende üzüldüm ama ne bileyim şu laf beni sinirlendirdi "hepimiz ermeniyiz".ayrıca sizin şehitlerle ilgili yaptığınız şeyi bilmiyordum özür dilerim..ama ben türk oluğumuzu ve şu anda olan ermeni soykırımıyla ilgili...YANLIŞ ANLAŞILDIM KUSURA BAKMAYIN!! HEPİNİZDEN Ö.DİLERİM

Aktuğ

Altın Üye
defalarca tartışıldı bu kou forumda.bidaha girmeye hiç gerek yok.bırakın artık bu işleri

oguzhannn

New member
bence çoook haklısın attıkları slogan ne öyle hepimiz hrank dink kiz hepimiz ermeniyiz ne hepimiz hrank dinkiz nede ermeniyiz hepimiz mustafa kemaliz hepimiz türküz türk

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
rap_time' Alıntı:
arkadaşım ben bölücülükle ilgili bir laf etmedim ayrıca o adama bende üzüldüm ama ne bileyim şu laf beni sinirlendirdi "hepimiz ermeniyiz".ayrıca sizin şehitlerle ilgili yaptığınız şeyi bilmiyordum özür dilerim..ama ben türk oluğumuzu ve şu anda olan ermeni soykırımıyla ilgili...YANLIŞ ANLAŞILDIM KUSURA BAKMAYIN!! HEPİNİZDEN Ö.DİLERİM
dink için ağlayanlara inat olsun diyen ben miyim? benimde içimde kanayan bir yara bu fransanın çıkardığı yasa. halam, eniştem, yiğenlerim orada yaşıyor. ben de bu konuda çok hassım ama fransanın bu iğrenç stratejisinden dolayı ölen bir insanın ardından üzülmemek ne demek ki o insan aslında T.C vatandaşı. evet hepimiz ermeniyiz sloganı yanlış yerlere çekildi.

bu arada;

rap_time' Alıntı:
ermeni soykırımıyla ilgili...
değil sözde ermeni soykırımı.

lütfen böyle hassas konularda cümlelerimizi en az 100 kere okuyup Konuyu Aç butonuna tıklayalım.

react

Admin
Süper Moderatör
Yanlıs bölüm, bir daha ki sefer konu açmadan once dikkat etmelısın kapandı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML