Hp PavilionDV5000 win7 driver yardım nolur!

muzo192

New member
Arkadaşlar acil yardımızınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin..
Hp pavilion dv5000 laptopum var win7 kurup kullanmak istiorum hatta kurdum da fakat ne ses kartı ne ekran kartı win7 uyumlu driverlarını bulamıyorum...aslında hiç bi driverını bulamıyorum fakat en önemlileri bunlar hiç diilse bunları bulsam yada napabilirim çok aradım taradım bulamadım yorumları okudum ama hiç biri olmuyor vista driverı kur falan diolar ama sistem kabul etmiyor... nerden bulabilirim yada napabilirim kesin çözümlü yardımlara ihtiyacım var...güveniyorum sizlere çünkü sürekli deneyemiyorum bi win7 kur olmadı xp format at bıktım usandım acil yardım inanıyorum benim gibi yardıma muhtac arkadaşlarada yararlı olur...

not olarakta...hp nin kendi sitesindede yok win7 driver...:001_rolleyes::001_rolleyes:

hp dv5176eu modeli...

jason_

New member
kardeş serisini de yazarsan yardımcı olmaya çalışırım... 1006et, 1110et vs

CıngıL Beng

target Love
vista driverleri belki uyar onları indiirp denesene sesi indir dene bakalım olacakmı olursa diğerlerinide indirirsin sanırım uyuyordu

muzo192

New member
vista driverleri belki uyar onları indiirp denesene sesi indir dene bakalım olacakmı olursa diğerlerinide indirirsin sanırım uyuyordu
vista driverlerı uyumuyor üstad ya denedim onları kabul etmio.ama kabul etmesi için bişiler yapılabiliyor mu şimdi hpnin sitesinden araştırdım win7 desteklemeyen modeller için driverlar çıkmicakmış ama bi çözümü vardır bunun diye düşünüyorum...xp nin işi bitince kaldırıp atcakmıyız bu bilgisayarı ben bilgisayarımdan memnunum bide ram taktırdım 2 gb ram var ve win7 de çok güzel çalışıyordu tabi driversız...

by_çaki

New member
dostum kendimde dv6 serisinden laptop kullanıyorum.. Laptoplarda eğer kendi sitesinde uygun işletim sisteminin sürücüleri yayınlanmamışsa ki baktım ben yayınlanmamış boşuna arama uğraşma olmaz.. Üzgünüm.. Bende vistadan 7ye çevirdm ama sitesinde sürücüler yayınlandı ondan sonra çevirdim.. Şuanlık 7 kullanman imkansız

muzo192

New member
ya yok mudur acaba bunun bi çaresi illaki vardır yaa bu işlerde imkansızlık yok ne kadar hp de yayınlamamışsa illaki bi uyum sağlaması için bişiler vardır yani birilerine iş düşüyor bence bu konu ile ilgili..

by_çaki

New member
ya yok mudur acaba bunun bi çaresi illaki vardır yaa bu işlerde imkansızlık yok ne kadar hp de yayınlamamışsa illaki bi uyum sağlaması için bişiler vardır yani birilerine iş düşüyor bence bu konu ile ilgili..
Vala dostum inşallah bulabilirsin derim.. Şu şekilde bi tavsiyem var ozmaman Everest diye bir program var onu kur pcne bilgisayarında ne varsa incik boncuk hepsinin sana ayrıntılı modellini serisini verir o şekilde bilgilerini bulup araştır daha kesin kaynağa ulaşabilirsin..

yunus1476

New member
kardesim update üzerinden windows 7 driverları güncellio güncellemeleri denetle de isteğe nbağlıda eksik driverler vardr

insonmania

New member
arkadaslar windows yediyi yükledikten sonra windows 7 nekadar güncellemelerle birlikte sürücüleri indirip kursada bazen uyumlu sürücüleri bulamiyor veya kendi datasinda buna göre uyumlu bir sürücüsü olmuyor.vericegim adres derdinize deva..
bu adrese git
Mes Drivers - détection en ligne automatique de la configuration matérielle et des drivers compatibles
daha sonra en altta yazan Lancer la détection a tikla..
senden activeX yüklemeni istiyecek.yükle.
activex yüklendikten sonra.biraz bekle. sayfa senin eksik ve uyumlu tüm driver larini gösterecek.
oradan eksiklerini indir ve tamamla.selamlar

math_1974

New member
Kardeşim bende Hp Pavillion dv5157EA modeli ve 2010 Ocaktan bu tarafa sorunsuz kullanıyorum. Kururken Vista 32 bit driverlerını indirmiştim. Onları çift tıklayıp kurabilirsin. Hatta Quickplay'ini dahi internetten forumlardan bulup ilaveten eklemiştim...Fotoğrafa bakabilirsin...inşallah işine yarar

Sitedeki hp dv5176eu link

hp dv5176eu

HTML