hotmailden telsime mms ve sms yollayın:D

CrackerTeam

New member
hotmailde posta kutusunu açıp alıcı bölününe numarayı 054x xxx xx [email protected] şeklinde yazıyoruz, eger sms yollayacaksak mail bölününe yazıyoruz, mms yollayacaksak dosya ekleden yollayacağımız dosyayı şeçip gönderiyoruz. konu bölünüde de adınızı yazarsanız karşı taraf msgın kimden geldiğini bilir.
not: karşı tarafın mms ayarlarının yapılmış olması gerekiyor.

kolay gelsin

denemedim ama sanırım oluyor..

CrackerTeam

New member
bazı arkadaşalr denemişler olomuş ama kendim deneyemedim çünkü telsim nosu bulamadım:D

S

|St_AnGeR|

Guest
telsim hattı oln bi arqas deneyip yasarsa sewinicem yoqsa boshuna geyiq yapmayalım..!!

Death_AngeL

Banned
çok eski bir yöntem ben denemedim olmuyo gitmiyo.Kendi no'ma çekiyorum gitmiyo.başka nolarada denedim gitmedi.Bir süre sonra sana gönderilemedi diye tekrar geliyo o göndermeye çalıştığın mesaj

Yuc3L

New member
ilk duydugum 2-3 ay filan onceydı sanırım, yaklasık 1 hafta sorunsuz kullandım.
ama sanırım bilenlerin türk yogunlugu artınca, sms bomb olayı filan olupta, yogunluk veya askıya alınmıs olabilir.
ama arada iletildiğide oldu saaatler sonra.
sonuc: geyik çiin kullanabilirsiniz, ama mühim işleriniz için denemeyin güvenilirliği düşük :D

erkangurkan

Banned
Beyler ben denedım oldu ama telefonum nedense alamadı multımedıa olarak yanı yazı olarak nasıl yapacam.? bı garıplık var sadece

arkadaşlar hotmailden olup olmadığını bilmiyorum ama yahoodan kesinlikle oluyo ama sadece mms atılabiliyo inanmayan varsa denesin

.:quju:.

New member
kaplan ferdi... peki yahodan nası olarak atacaz....
adres aynen hotmailde yazıdğı gibimi???

eger biliyosan aydınlat milleti

Countdown

New member
arkadaslar ben denedim kendi telefonuma gonderdim anında geldi mesaj yalnız numaralar arasında bosluk bırakmayın bu bilgiyi bizimle paylasan arkadas (054x xxx xx [email protected] ) bu sekilde yazmis sanki numaralar arasinda bosluk bırakmamiz gerekiyomus gibi.yanilipta bu sekilde denemis olan arkadaslara ufak bi uyari.

squalltaylan

New member
evet kesin olarak oluyor ben arkadaslara foto midi falan yolluyorum ama dikkat edip turkce karekkter kullanmayın veya cok fazla yazmayın o zaman gitmez haberiniz ola bazen gitmedi zannediyorsunuz ama 3 veya 4 gun içinde geliyor msj ama cogunluk olarak hemen geliyor

unknown

New member
evt simdi denedim ve oluyor millet :) arkadasin dedigi gibi turkce karakter ve numaralar arasinda bosluk birakmayin

NeutralizeR

New member
Oluyor arkadaşlar ama benim numarama yolladım ve mms ayarlarını kontrol edin çıktı..Sanırım ayarları yaptığımda olucaktır

theDUMAN

New member
Gidiyor Arkadaşlar Ama Telsim Müşteri Hizmetlerini Arayip Cepimaj Aboneliğinizi Açtirmaniz Gerekiyor Ben Mesajlaşiyorum Hemde Bu Yöntemle Hemde ücretsiz

Korn_

New member
kardesim oluyor ama konu kısmana Multi Mesaj Service yazman lazım yoksa gitmes ve turkce karekter kulanmayacaksın ( ı,ü,ğ,ç,ö,ş,)gibi ha bu arada bokunu cıkarmyalım biri telsime sikayet ederse kapatırlar zor birsey degil yani fırlamalık icin kulanmayın lutfen ben kullanıyorum sadece resim yollamak icin yani zaten telsime oluyor turkcell sikayet olmustu onlar bu acıgı kapattı bari telsimi kaybetmeyelim

HTML