Hotmail'de E-mail yollama ama alamama sorunu

heraclia

New member
Merhabalar,
Cok uzun suredir kullandğım ( yaklaşık 6,7 senedir) bir E-mail adresim vardı lakin bir tane daha actım ve son zamanlarda (1,2 senedir) onu kullanıyordum. Eski e-mail adresime belki 4,5 aydır girmiyordum süreyi hatırlamıyorum. Bir siteden eski mailime E-mail yollamam gerekti ama girdiğimde eski E-maillerin tamamı ( sanırım 270 gun olayındn dolayı) silinmiş sorun değil zaten konu o da değil yani demek istediğim hotmail hesabım sanki yeni acılmış gibi tertmiz olmuş buraya kadar sorun yok.
Sorun ise eski e-mail adresime E-mail gelmiyor. Test amacı ile yeni e-mail adresime eskisindne e-mail yolluyorum yenisine girip replay yani geri aynı adrese mail yolla cevap olarak yaptığımda

"This is an automatically generated Delivery Status Notification.
Delivery to the following recipients failed"
iletisi geliyor. Yani kısacası iki kişinin telefon ile konuşması esnasında A şahsın B şahsına sesinin gitmesi ama B şahsın duyduğu halde A kişisine sesini iletememsi olayı. iki mailimde de secenekler bolumunu tek tek kontrol ettim bir farklılık gorunmuyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim cunku benim için gercekten onemli bir durum. internet uzerinden de araştırdım ama yinede bulamadım şimdidden cok teşekkurler