hotfile premium alayım mı yardım edin!!!

waitzkin

New member
arkadaşlar benim 4 megabite hızlı sınırsız kottalı internetim var.Hotfile premium almayı düşünüyorum.Hotfile dan dosya indirmek free de bile hızlı.Acaba premiumda hız ne kadar olur.Beni asıl düşündüren bekleme süresi ortadan kalkacağına göre yaklaşık 10 dakikada bir dosya inecekse benim sürekli bilgisayar başında mı beklemem gerek?Bu işi rapiddeki gibi otomatiğe bağlayacak program var mı?

Moderatör
Moderatör
HotfiLe 'a hangi dosya yüklü ise aynı dosya Rapid'ede yüklüdür google'dan arat bul.. Rapid premium almanı tavsiye ederim.

waitzkin

New member
HotfiLe 'a hangi dosya yüklü ise aynı dosya Rapid'ede yüklüdür google'dan arat bul.. Rapid premium almanı tavsiye ederim.
abi rapid premium un hızı hotfile kadar varmı bilmiyorum.Yani şu an rapid free ile 100 kb/sn nin altında indiriyorum.Ayrıca rapid in kota sınırı var.Abicim sen biliyosundur hotfile da otomatik download yapabilecek miyim?

Moderatör
Moderatör
abi rapid premium un hızı hotfile kadar varmı bilmiyorum.Yani şu an rapid free ile 100 kb/sn nin altında indiriyorum.Ayrıca rapid in kota sınırı var.Abicim sen biliyosundur hotfile da otomatik download yapabilecek miyim?
Rapidde saniyede 4 mbit hızın varsa 500 kb üzerinde indirebiLirsin premium olarak.. Free olarak indiremezsin tabiki sınırı var.. günlük 5 GB kotası var.. Hotfile'da her dosya rapid kadar dağıLmış durumda degil.. mesela bir program gördün rapid bunu hotfiLe'da bulamazsın.. eger günlük indirmen 5 GB üstünde ise rapid işine gelmeyebilir. 5 gb civari isen ideaL.. HotfiLe otomatik indirme programı yok.. rapid gibi linki yapıştır direk insin beklemeden pc'yi kapatayım gibi düşüncen olmasın yok öyle bisey.

waitzkin

New member
Abicim yorumların için sağolasın.Ayrıca en çok senin paylaşımlarından indiriyorum.onun için çok çok teşekkür ediyorum.

waitzkin

New member
O zaman Rapide devam =)
peki abicim bide netload u sorucam.şu an netload freede bi sorun var.çok düşük hızda iniyo.netload premiumda hız nasıl oluyo.onda otomatik indirme yapabiliyozmu?Bunları soruyorum çünkü 2 ay sonra internetim olmucak.Sadece rapidle yetinmek istemiyorum.
Teşekkürler..

Moderatör
Moderatör
peki abicim bide netload u sorucam.şu an netload freede bi sorun var.çok düşük hızda iniyo.netload premiumda hız nasıl oluyo.onda otomatik indirme yapabiliyozmu?Bunları soruyorum çünkü 2 ay sonra internetim olmucak.Sadece rapidle yetinmek istemiyorum.
Teşekkürler..
Netload Premium : dosya indirmenizde limit yok!
Netload Premium ile : Aynı anda istediğiniz kadar dosya indirebilirsiniz!
Netload Dosya indirme yöneticisi kullanabilirsiniz! ( Flashget, Free download manager v.s. )
İnmekte olan dosyalarınızı istediğiniz zaman durdurup istediğiniz zaman devam ettirebilirsiniz.
Netload linkine tıkladığınız anda dosya inmeye başlar, uğraşmassınız!
Sunucular dolu olduğunda sizler için fazladan slotlar açılır ve kesintiye uğramazsınız.
Netload Premium Panelinizden yüklediğiniz dosyalar asla silinmez!

waitzkin

New member
kardeşim jdownloader hotfile dan otomatik indirme yapar
abicim jdownloader ı denedim.freelerde pek işe yaramadı.Acaba ben mi beceremedim yoksa premiumlardamı işe yarıyo.

Netload Premium : dosya indirmenizde limit yok!
Netload Premium ile : Aynı anda istediğiniz kadar dosya indirebilirsiniz!
Netload Dosya indirme yöneticisi kullanabilirsiniz! ( Flashget, Free download manager v.s. )
İnmekte olan dosyalarınızı istediğiniz zaman durdurup istediğiniz zaman devam ettirebilirsiniz.
Netload linkine tıkladığınız anda dosya inmeye başlar, uğraşmassınız!
Sunucular dolu olduğunda sizler için fazladan slotlar açılır ve kesintiye uğramazsınız.
Netload Premium Panelinizden yüklediğiniz dosyalar asla silinmez!
abicim teşekkürler...

__crazy

New member
Rapid premium senin için daha iyi olur çünkü dosya upload ettikçe puan kazanırsın o puanlarla da download yaparsın.Herkesin bildiği gibi internetteki hangi forum sitesine baksak dosyalar Rapidshare'ye upload ediliyor.Bence Rapid premium senin için daha iyi olur ama illa Hotfile alıcam diyosan sen bilirsin.

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
arkadaşlar benim 4 megabite hızlı sınırsız kottalı internetim var.Hotfile premium almayı düşünüyorum.Hotfile dan dosya indirmek free de bile hızlı.Acaba premiumda hız ne kadar olur.Beni asıl düşündüren bekleme süresi ortadan kalkacağına göre yaklaşık 10 dakikada bir dosya inecekse benim sürekli bilgisayar başında mı beklemem gerek?Bu işi rapiddeki gibi otomatiğe bağlayacak program var mı?
var tabiki pre hesap konusundada yardimci olurum bilgi acisindanda yaridmci ourum ayni zamanda uplod içinde program kulanabilirisin bunlar hiç sorun değil

onekedisi

New member
JDownloader'a RapidShare / HotFile / NetLoad Premium Hesabını eklersen Premium olarak indirirsin.

JDownloader Free olarak indirme yaptığında dosyaları HotFile'dan sorunsuz olarak indiriyor ama biraz yavaş iniyor.

demon61

New member
jdownloader hotfileden şu anda sorunsuz bir şekilde indiriyor.genelde sabahları ve geceleri free kullanıcılar için hız daha iyi oluyor.benim hızım 2mbit 140-150 civarı indiriyor.karma isimli arkadaşım 4mbit için 500kbs ile indirebileciğini yazmış ama türkiye şartlarında 4mbit hız ile 500kbs ye ulaşmak şuan için hayal.bide bildiğim kadarıyla idm ile hotfileden premium alarak indirebilirsin. ama size tavsiyem jdownloader varken premiuma hiç gerek yok.istediğin herşeyi veriyor sana bu program.

HTML