HOST & DOMAIN ARIYORUM

kadymp

Turk4lyfe
arkadaslar bı sıte kurmak ıstıyorum ıcınde chat radıo olcak ne onerırsınız ve yıllık fıyatı ne kadar olur hackhell forumundada host konusunda yardım edecekler varsa yardımlarını beklıyorum ....

kadymp

Turk4lyfe
abıcım GORUSELIM

DeviL' Alıntı:
Yıllık 30 $ dan verebilirim domain+50 mg php hosting
abıcım nası gorusebılırız msn adresımı ozelden ılettım ama sana nası ulasabılcegım...

Dark_Crazy

New member
arkdaş sana bir teklifim var bak şimdş 80 $ a 500 MB alan + php + DOMAİN
kendi host umu ve domainimi satıyorum ilgilenirsen PM at görüşelim

SenSiz

Banned
iide dark crazy kardeşim bu kazıkmı af edersin ama :) ben host verebilirim türkce cpanel fantastico fln filan domainide duyulmamış bi firmadan alabilirsin(duyulmamış firmalardan alırsan güvenli olur büyük firmalarda köstebekler var) AYRICA FİYATI

host 1.5 ytl aylık domain senelik 13 ytl (hostun sahibi benim sadece resellerim war oradan :D)

Dark_Crazy

New member
iyi de sensiz banane başka firmalardan burası bir paylaşım merkezi burda herkez görüşlerini belirtmekte sertbest [ KURALLARA UYDFUGU SÜRECE ] ya ni ben 80 $ diyorum istersen sen bedava ver banane :)

bu forumda da bir çok kişi bana katılır bundan eminim :) :)

SenSiz

Banned
tmm kardeşim bişey demedim ama arklar yorum yapsın isterlerse 80$ ney arkadaşlar :D en babasından reseller ve domain alırım ben 80 $ a:D neyse arkın dediği gibi konuyu uzatmayalımki forum konusu "olan domain ve host" un dışına çıkmayalım . . .

dostpartner

New member
merhaba arkadaşlar bende hostting firması arıyorum temiz ve uçuz olmalı:)
site arkadaşlık sitesisekspartner tarzı bir site bu konuda bana ne önerirsiniz birde free mail olacak

Dark_Crazy

New member
Elbette Alırsın 80 $ ama benm verdigim domainn günlük çogul hiti dün künü sölersem 3.680 dir.Sen git bir domain al hiti bu kadar olsun 13 YTl ye ben sana bu 80 $ dedigimi bedava verecem üstüne de 80 $ ben sana verecem nasıl fikir ama :D :D

HTML