Hoşça kal umudum, imkansızım, kalp atışım..

cantanem_

New member

"Ben düşerken yükseklerden uçurumlara
Aşkın tuttu ellerimden ummadığım anda
Şimdi senle hayat rüya, düşlerim gerçek
Sanki ben hiç yaşamadım seni tanıyana dek"

Hiç ummadığım, beklemediğim bir anda yerleştin hayatımın merkezine. Daha hiç tanımıyordum seni, ama öylesine içten, öylesine samimiydin ki kapılıp gidiyordum sana. Belki de en büyük hatamdı, seni tanımadan böylesine güvenmek.. Umrumda değildi ki! Tek isteğim seninle olabilmek olmuştu artık.

"Arıyorum hep seni
Kulaklarımda sesin
Arıyorum seni"

Günlerce, gecelerce sesin kulaklarımdaydı. Bir gün beni terk edip gideceğin aklıma gelmiyordu. Diyorum ya çok güvenmiştim. Her konuda hemfikirdik, her şeyimiz bir olmaya başlamıştı. Kime baksam seni görüyor, kimin sesini işitsem seni duyuyordum sanki..

"Dünyada inanmazdım biteceğine
Beni böyle bırakıp gideceğine
Şarkıların günahı yok, acıtan sensin içimi
Hangimiz istedi söyle, bu adalesiz seçimi?"

Sonra beklemediğim o şey başıma geldi, GİTTİN!. İçim çok acıdı, kalbim kanadı. Her şarkıda seni söyledim, her şarkıda sana ağladım. Şarkıların günahı yok, acıtan sensin içimi. Ama hangimiz isterdi ki bu adaletsiz seçimi, değil mi?.

"Hayalim kırılınca, imkansızı umunca
Korkular gerçek olunca, gözyaşım kurumuyor.
Bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor
Ben unuttum desem de yerin hala dolmuyor"

Terk edip gittiğin halde kızamıyorum sana. Vardır geçerli bir sebebi diyorum, beni istemediğine inanmıyorum. Belki de daha fazla yıpranmamak için gitmeyi seçti, yenilmek savaşmaktan daha kolay geldi diyorum..

"Bir gülü sevdim bir seni sevdim
Bir mevsimlikmiş senle aşkımız
Gel etme desem kal gitme desem
Hiç faydası yok ayrılmalıyız..."

İmkansızı umduk belki. Hayallerimiz kırıldı defalarca ama kırıkları beraber birleştiriyorduk bir bulmaca gibi. Artık ne dersen de bu yürek sana kırılmıyor. Çünkü benim ufacık yüreğim, senin o güzel yüreğini çok iyi anlıyor. Seviyorsun ama gitmelisin, biliyorum, anlıyorum.

"Canım diyordun severken beni, hatırlıyor musun yalancı?"

Canım diyordun severken beni..Hani en kısa ayrılığımızda bile deli gibi özlüyordun? Hani ben aşk, ben her şeyindim? Yol ayrımında tüm yeminlerini, sözlerini unuttun.. Bir ömür boyu nefesini duymayı çok isterdim gözümün bebeği.

"Hani ben olmayınca ölü gibiydin,
Hani ben aşk ben her şeyindim?
Ne oldu da böyle dirildin?
Bilsen ihanetine ne çok sevindim!.
Kime gidersen git, unut artık beni"

Hani demiştin ya "SEN BİTANESİN", bitanen burada sen nerede, kimlesin? Hani bensiz olamazdın? Hani yanına bir uzansam, beni göğsüne bir bassan bütün kötülükler, engeller yok olacaktı? Bu kadar kolay pes etmek var mıydı savaşımızda?

"Gittin. Şimdi bir mevsim değil, koca bir hayat girdi aramıza.
Biliyorum ne sen dönebilirsin artık, ne de ben kapıyı açabilirim sana!"

Son sözler dayandı kapıya. Şimdi bir mevsim değil, bir hayat uzağız birbirimize. Olur da bir gün özlersen ben yokum, olamam, olamazdım. Bir gün içindeki beni başka kadınların tenine bırakırken aklına gelirsem hiç utanma, ağla. Utanma çünkü tek başına ağlamayacaksın..

"Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği
Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği.
Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime
Ayrılmasaydık evlenir miydik?

Anıların selamı var üzerimde kalmasın
Ne kadar uzak olsan o kadar yanımdasın
Hep sorup duruyorum bazen deli gönlüme
Ayrılmasaydık evlenir miydik?"

Ayrılmasaydık evlenir miydik diye sormuyorum kendime artık, cevabını biliyorum; HAYIR! Çünkü sonu yoktu bu güzel büyünün. Daha doğrusu sonu belliydi ve beklenen oldu işte. Büyü bitti, savaşımız sona erdi..

"Yaşamak için ayrılacak ya da ölmek için birlikte olacaktık Sevgilim"

Ben ölmeyi göze alırken, sen yaşamayı seçtin.. Hadi git şimdi, ne istiyorsan doyasıya yaşa içindekileri.

Alıntı...

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
yuregıne Saglık

"Yaşamak için ayrılacak ya da ölmek için birlikte olacaktık Sevgilim"

HTML