Hmmmm:D şarışın fıkralarına devam hemde süperlerr koşş :D

_EmelD_

New member
Bir saatten beri suyun içindeydiler. Sarışın Kiz, kendisine yüzme ögrettigini söyleyen sevgilisine dayanamayarak sordu :

- Sevgilim... Gerçekten parmagini o delikten çekersen su alip batar miyim?:durdurun

New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir avukat ile sarisin aptal gorunuslu bir hanim yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanimla yakinlasmak hem de hosca vakit gecirmek icin bir oyun teklif ediyor. Kabul gorunce oyunu anlatiyor:

-Size bir soru soracagim, cevabi bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim.

Ve ilk soruyu soruyor:

-Ay ile dunya arasindaki uzaklik ne kadardir?

Kadin tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar cikarip adama uzatmis.

Soru sorma sirasi sarisina gelmis:

-Tepeye 3 ayakla tirmanip 4 ayakla asagi inen sey nedir?

Adam dakikalarca dusunmus... Yaniti bulamamis... Cuzdanindan 50 dolar cikarip kadina uzatmis. Kadin parayi kibarca alip cantasina koyarken avukat merakla sormus:

-Cevap ne?

Kadin tek kelime etmeden cantasini acmis ve 5 dolar cikarip adama uzatmis...:melek

İki sarışın yolda yürürken yerde bir makyaj aynası gözlerine ilişir.

ilk sarışın kapağını açar ve bakar : - Resimdeki yüz bana çok tanıdık geldi şekerim... der.

Sıra ikinci sarışındadır, aynayı arkadaşının elinden çekistirir ve şöyle der : - Tabii ki tanıdık gelecek aptal, bu benim...:vur

şarışının biri çok kiloluymuş ve zayıflamak için doktora gitmiş.Doktorun sözleri şöyledir."sen iki gün az yemeni sonra bir gün atlayıp tekrar diete geri dönmeni istiyorum."
aradan bir kaç hafta geçer ve bizim sarışın 20 kilo vermiş halde doktorun karşısına gelir.
doktor sorar:
"dediklerimi yaptın mı?"
sarışın başını sallar ve üçüncü gün nerdeyse ölüyordum der.
açlıktan mı diye sorar doktor.
hayır ip atlamaktan diye cavap varir sarışın. :clap

Soru:Bir sarışınla ütü masası arasındaki fark nedir?

cevap:ütü masasının bacakları daha zor açılır...

Bardaki taburede oturan kör adamın biri barmene,
-"Hey! Bir sarışın fıkrası duymak ister misin?" demiş.

Barmen birden tamamıyle sessizleşmiş. Yanındaki adam fısıltı ile ona

-"Fıkrayı anlatmadan önce bilmen gereken bir şey var. Barmen sarışın, fedai sarışın, ben de 1.95 boyunda, 200 kg ağırlığında karatede kara kuşaklı bir sarışınım. Bununla birlikte yanımda oturan adam 2.02 boyunda, 225 kilo ağırlığında sarışın bir halterci. Senin sağındaki arkadaş ise 2.20 boyunda, 300 kg ağırlığında sarışın bir güreşçi. Bunu ciddi olarak düşün bayım. Hala bu fıkrayı anlatmak istiyor musun?"

Kör adam: -"Hayır, en az beş kez açıklamak zorunda kalırım.":biggrin Sarışın biri bi pizza ısmarlar.

Pizacı sorar: 6 parçayamı böleyim, 8 parçaya mı ?
Sarışın: 6 parçaya böl , 8 parçayı bitiremem. :durdurun

Sarışın psikiyatriste giderek derdini anlatiyordu :
- Hep ayni rüyayi görüyorum : Bir kapi var, üzerinde bir yazi... Kapiyi itiyorum, itiyorum bir türlü açilmiyor. Ter içinde uyaniyorum.

- Kapinin üzerinde ne yazili peki?

- Çekiniz.

GAZİNODA iki görevli sıkıntıdan patlamış bir şekilde rulet masasında
dikiliyorlarmış...

Derken içeri fıstık gibi bir sarışın girmiş, masaya 10 bin dolar koymuş
veee; ?? "Baylar, umarım sizin için sorun olmaz ama, ben çıplakken
kendimi daha şanslı hissediyorum" diyerek oracıkta çırılçıplak soyunmuş...

Sonra elindeki zara öpücük kondurmuş ve;Haydi tatlım, bana yeni
kıyafetler lazım?? diye, zarı fırlatmış...

Ve, Evet!.. Evet!.., Kazandım!..?? diye, sevinç çığlıkları atarak iki
adama sarılıp öpmüş, kıyafetlerini toplamış, masadaki bütün paraları almış
ve koşa koşa gitmiş...

İki adam da bakakalmışlar...

Biri "vaovv" demiş, "ne kadındı be... peki kaç atmıştı ?"

Öteki cevap vermiş; "Bilmeem..."

KISSADAN HİSSE: Bütün sarışınlar aptal değildir, ama bütün erkekler erkektir.(pek güzel değil sonu :D)

Bir sarışını kaçırmışlar. Zorro da onu kurtarmaya gelmiş.
Kaçıran herifi bir-iki hareketle devirdikten sonra Zorro, adamın giysilerine kılıçla "Z" harfini çizmiş.

Sarışın hayranlık içinde şöyle demiş:"Sağol Züpermen"

bir uçağa sarışın, esmer ve siyahi üç arkadaş binmiş
uçak hareket ettikten bir süre sonra pilot kendinizi güvenceye alın uçak düşecektir anonsunu yapmış:
sarışın kız hemen üstünü çıkartmış diğerleri neden böyle yapıyorsun deyince kız uçak düştüğünde ilk olarak kurtarılmak için demiş
esmer elbisesini yırtmış diğerleri neden değince esmerde ilkolarak seksi kadınlara bakarlarda ondan demiş
en son olarak siyahi kadın sadice alını çıkartmış diğerleri yine neden deyin ce siyahi uçak düşünce ilk olarak neye bakrlar demiş?
diğer kızlar: neye?
siyahi: tabikide karaktuya:))

bir gün yaşlı teyze parkta gezerken ağlayan genç bir kız görür ve yanına yaklaşır...

TEYZE:niye ağlıyorsun kızım der?

GENÇ KIZ:sevgilim beni terk etti onun için ağlıyorum teyze der!

TEYZE:kızım bak bukadar ağlarsan çirkin bi kız olursun der!

GENÇ KIZ:teyzecim siz çok ağladınız galiba....:)

Bi ayna varmis karsisina gecip yalan söylediginde yok oluyormussun, esmer hatun gecmis aynanin karsisina ve demiski;

-"I think I have the most beautiful eyes in the world." (Dünyadaki en güzel gözlere sahip olduğumu düşünüyorum)

Poff yok olmus..

kızıl hatun gelmis ve demiski,

-"I think I have the most beautiful hair in the world" demis, (Dünyadaki en güzel saçlara sahip olduğumu düşünüyorum)

Pofff ... o da yok olmus..

Sonra sira sarisin hatuna gelmis, gecmis aynanin karsisina

-"I think.. " POFFFFF!...........

(düşünüyorum)
:durdurun

Hmmm :durdurun bu seferlik bu kadar yeter neyse teşekkürleri ve yorumları beklioommm :melek

Eğer beğendiyseniz teşşekkürlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum:melek :melek

_EmelD_

New member
yapmayın ama bu kadar güzel fıkralara bi yorum bir teşekkür devamını bekliyorum ayrılcam bu fıkra yazma işinden ha kimse emeğe gereken saygıyı vermiyo :(

zina28728

New member
Sarışınları bilemicem ama çakma sarışın hatunların bu fıkralara daha uygun olduğunu düşünüyorum :)

_EmelD_

New member
ok ok no problem ben şimdi sırf sizin için 15 fıkra yazcam bakalım emeğe saygıyı burdaki herkese göstercem

HTML