HiLesiz Bir Cs İçin YoL Rehberi

GoCuK

HH Klan Team
helal ossun! eline sağlık kuzen ben gelinceye kadar halledin şu işi hilesiz bir hayat steamlı bir cs istiyoruz :D şafak 150.Ayrıca ben 7-8 senemi vermişim bu oyuna kaç gece uykumdan olmuşum, yeni arkadaşlar tanımışım, çeşitli yerlere gitmişim o kadar emek harcamışım oyuna 10 - 15 tl mi vermicem yeni oyunların yeri ayrı cs nin yeri ayrı :) o kadar mouse,kulaklık,pad alan arkadaşlar var bende içinde bi pad e 60 tl veriyoz 10 -15 tl yi steamlı cs de hilesiz kafamız rahat bi şekilde oynamaktan kaçınmayalım,strese sinire gerek yok.

Fyonb

предате&
helal ossun! eline sağlık kuzen ben gelinceye kadar halledin şu işi hilesiz bir hayat steamlı bir cs istiyoruz :D şafak 150.Ayrıca ben 7-8 senemi vermişim bu oyuna kaç gece uykumdan olmuşum, yeni arkadaşlar tanımışım, çeşitli yerlere gitmişim o kadar emek harcamışım oyuna 10 - 15 tl mi vermicem yeni oyunların yeri ayrı cs nin yeri ayrı :) o kadar mouse,kulaklık,pad alan arkadaşlar var bende içinde bi pad e 60 tl veriyoz 10 -15 tl yi steamlı cs de hilesiz kafamız rahat bi şekilde oynamaktan kaçınmayalım,strese sinire gerek yok.
işte biLinçLi/pro oyuncu diye ben buna derim..şu memLekette senin gibi düşünen adamLarı da gördüm ya öLsem de gam yemem daha

Jamelinco

New member
Bende steam oyuncusuyum turk server'ler yok fakat yabanci server'lerde ping pek etki etmiyor 50/100 arasi oluyor cogalmasida ttnet kaynakli veya internet hattindan kaynakli oluyor uzun suredir oynuyorum arada hileciler cikiyor fakat elle sayilacak kadar az cfg'ler bildigim kadari ile allias komutlari VAC tarafindan disable ediliyor. CS , CZ , CSS , Garry oyunlarım mevcut hepsini oynadim Non Steamdan daha zevkli tafsiye ederim herkeze ;)

Fyonb

предате&
Bende steam oyuncusuyum turk server'ler yok fakat yabanci server'lerde ping pek etki etmiyor 50/100 arasi oluyor cogalmasida ttnet kaynakli veya internet hattindan kaynakli oluyor uzun suredir oynuyorum arada hileciler cikiyor fakat elle sayilacak kadar az cfg'ler bildigim kadari ile allias komutlari VAC tarafindan disable ediliyor. CS , CZ , CSS , Garry oyunlarım mevcut hepsini oynadim Non Steamdan daha zevkli tafsiye ederim herkeze ;)
tr de steam serverLar mevcut ancak onLar katıLımın az oLması nedeniyLe sadece turnuvaLar dahiLinde aktif oLabiLiyor
tr geneLinde bir iki site dışından steam iLe iLgiLi Lig/turnuva düzenLeyen yok maLesef
o sebebLe de tr de pubLic oLarak steam server 1.6 yok maLesef

ama bu tabiki yaygınLıkLa paraLeL oLan bir durum
ne kadar çok steam oyuncusu oLursa o kadar çok server oLacaktır

dünya steam konusunda aLmış yürümüş biz haLa bu memLekette steam sistemini yeni yeni duymaya başLıyoruz

miLLet aya çıktı steam konusunda biz daha evimizin bahçesine çıkamadık
açıkça söyLüyorum TR cs konusunda tam bir Lamer cenneti

αqqα уєкяυ

New member
Sxe Anneni Steam

hahahahah :)

III. Göz

Altın Üye
hilesiz oynamanın yolu çok basit.İlk önce internetten steam i yüklüyorsun ve bir steam hesabı açıyorsun.Sonra counter strike:source yi buluyorsun buy diyorsun yüklüyorsun oynuyorsun.Ne sxe ile uğraşıyon ne patch ile

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
bir işe bir kere hile karıştığında o işin sonu gelmez türkiyede yaygın olan hile kullanılabilen alt yapı :)