Hiçbirşey Senin Gibi Olmadı!!!

bLaCk__DeViL

New member
Sen benim şarkılarım,şiirlerim,acemi şairliğimdin...
Sen gittin,benliğim de seninle birlikte...
Senden sonra kime gittiysem avunamadım.Ne gözlerini unutabildim,ne de yüreğim elimi tuttuğun anda ki gibi bir daha titredi...Olmadı...Ne yaptıysam unutulmadın,unutamadım...
Sen benim dualarımdın,geceleri benden ayrı yanım,Allah'tan tek dileğimdin...
Sen gittin Allah'tan ne bişey isteyesim ne de isteyecek yüzüm kaldı...Senden sonra kimin kapısını çaldıysam açmadı.Ne kapılar ardından bir seslenen,ne de imdadıma gelen oldu...Her seferinde ayaklarım sana geldi...Kaç kez kapını çalmaktan vazgeçtim...Olmadı...Ne yaptıysam unutulmadın,unutamadım...
Sen benim gecem,günüm,gündüzümdün...
Sen gittin,güneşimde seninle birlikte...
Senden sonra pencerem güne,tenim güneşe hasret kaldı.Kanım sanki çekildi damarlarımdan.Gözlerim kurudu,yağmurlara hasretim.Senden sonra kime gittiysem tanımadı beni...Herkesten güneşi sordum,çoktan battı dediler...Senden sonra kime gittiysem zaman gece,herkes uyumuş oluyordu..Olmadı...Ne yaptıysam unutulmadın,unutamadım...
Sen benim yaşayamadığım çocukluğumdun...
Annem oluyordun bazen rüyalarımda,seni görüyordum ablam suretinde,ne olsa umudum oluyordun.Ben sana hasret,yüreğim sensiz yorgundu...Sen gittin umutlarımda seninle...Kime gitsem umudum olmadı...Herkesten umudumu sordum çoktan öldüğünü söylediler...Olmadı...Ne yaptıysam unutulmadın,unutamadım...
Sen benim yorgun yüreğimin bütün parklarda,oyun bahçelerinde,en zor zamanlarında oynamayı çok sevdiği oyuncağıydın.
Neden sonra kırıldın...
Gitmez olaydın...
Seni Seviyorum...

Jasmin

New member
Sen benim dualarımdın,geceleri benden ayrı yanım,Allah'tan tek dileğimdin...

eline saglık güsel :)

HTML