hiç başınıza çok ilginç bir olay geldimi

sensiyole_49

New member
arkadaşlar sorudan anlamışsınız sanırım başınıza hiç ilginç bir olay geldimi.

buraya yazabilirsiniz :eek:ut:

BENDE BAŞIM DAN GEÇEN BİR OLAYI ANLATİM :

bir akşam saat 11 falan ben küçüktüm tabi ozaman lar 7-8 yaş falan ewe geliyom bizim evin etrafı hep ağaçlık meyve falan bir de çok karanlık
tabi çocukluk hali insan korkuyo korkuncada herşey gözüne tuhaf geliyo tam kapının ağzına gelmişim sanki biri bana bir dönüp bahçeye bak dedi. dönüp baktımğımda kırmızı saçlı siyah bir katlık elbise giymiş birini gördüm kapıya birdefa vurdum daha sonra bayılmışım gözlerimi açtığımda ise kendimi annemin kucağındaydım babam ne oldu lan dedi işte bahçede böyle böyle birini gördüğümü söyledim feneri alıp bahçeye indi babam geldiğinde bir gülüyo bir gülüyo. ne oluyo ya dedim lan gelsana gördüğünü gösterim dedi

geldim birdene görim mısırın başındaki saçaklar var birde mısırın kendisi kapının önündeki ışık mısıra vuru yo
mısırın saçakları parlıyo birde buna benim korkum eklenin ce inasan baya bir korkuyo tabi.....

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Nası gelmez türkiyede yaşıoruz özellikle istanbul gibi çeşit çeşit insanın olduu yerde yaşıoruz akşam 10 dan sonra çık taxime bak bakalım neler le karşılaşıosun adamı dumur manyaaa yaparlar walla...

the_apprentice

New member
e ben bari birşeyler yaziiim...
Kız arkadaşımla araba kiraladık, direksiyonu onu verdik, hevesli hevesli kullansın dedik... biraz kendine güvenince vitesi 5 e sabitledi... ve....( Karadeniz Sahil yolu )stablizeye girip firene asılınca savrulmaya başladık, konrolden tamamen çıkmıştı araba. ben bilinçsizce ona sarılıp korkma korkma derken aklımdan da ayvayı yedik bi kamyon bir otobüs biçecek bizi diye düşünüyordum... şükür durduk yolun ortasında ve biçilmemiştik. aşağı indim hüngür hüngür ağlıyor ve titriyordu yolun kenarına oturttum onu ve arabayı da yoldan çekip kenara parkettim. Yanına gidip sakinleşmesi için ne yapabilirim diye düşünürken...
Bana ne dedi biliyor musunuz ?
BANA NEDEN SARILDIN, SENİN YÜZÜNDEN KAZA YAPACAKTIK :eek:
onu denize attım demeyi çok isterdim ama atmadım. aşkımız kazaya kurban gitti :sigara:

shawshank

New member
bende 10 eylülde ikiz kulelerin 71. katındaydım saat sabah 9 'da -adamalar ne bina yapmış diye içimdende geçirmiştim ve tam bir gün sonra 11 eylülde aynı kata aynı saatte uçak çarptı

ulasyasar

New member
the_apprentice' Alıntı:
e ben bari birşeyler yaziiim...
Kız arkadaşımla araba kiraladık, direksiyonu onu verdik, hevesli hevesli kullansın dedik... biraz kendine güvenince vitesi 5 e sabitledi... ve....( Karadeniz Sahil yolu )stablizeye girip firene asılınca savrulmaya başladık, konrolden tamamen çıkmıştı araba. ben bilinçsizce ona sarılıp korkma korkma derken aklımdan da ayvayı yedik bi kamyon bir otobüs biçecek bizi diye düşünüyordum... şükür durduk yolun ortasında ve biçilmemiştik. aşağı indim hüngür hüngür ağlıyor ve titriyordu yolun kenarına oturttum onu ve arabayı da yoldan çekip kenara parkettim. Yanına gidip sakinleşmesi için ne yapabilirim diye düşünürken...
Bana ne dedi biliyor musunuz ?
BANA NEDEN SARILDIN, SENİN YÜZÜNDEN KAZA YAPACAKTIK :eek:
onu denize attım demeyi çok isterdim ama atmadım. aşkımız kazaya kurban gitti :sigara:

abı gercekten cok cok olay bu saol paylastıgın ıcın :)

shawshank' Alıntı:
bende 10 eylülde ikiz kulelerin 71. katındaydım saat sabah 9 'da -adamalar ne bina yapmış diye içimdende geçirmiştim ve tam bir gün sonra 11 eylülde aynı kata aynı saatte uçak çarptı

hocam sendekıde sansmı desek tesadufmu desek allahmı korudu desek bılmıyorum ama ılgınc tşk

rahat_rahat

New member
başımdan geçen olay çokta yazmakla bitmez bak kısaca birini söliyim lise sondayken bi kız bana baktl diye saçını başını yoldum ve disiplinlik oldum

facetoface

Altın Üye
shawshank' Alıntı:
ne göz varmış yaw sende nazarın deymiş :sigara:

bLaDe™

Banned
uehueh bende yazayım bare !

squ hatırlar mısın bilmem bir gun bayramdı ee bizde her bayram oldugu gibi rahmetli dedemin mezarına koye gitmiştik bizde o zamanlar piçiz ben diyim 9 sen de 10 yasındayız . neyse biz squyla cektik bayramlıkları janti janti ortada dolasıyoruz ..

benimde o zamanlar cok begendiğim süet kenarları turuncu ustu kırmızı pof poflu bir ayakkabım wardı cok severdim onu .. eee piçiz ya bir zaman sonra canımız sıkıldı ne yapalım ne yapalım derken ufuk diye bir elemanı gorduk ..
aldık elimize sapanları dereye inicez kurbaga vurucaz neyse aldık sapanları indik dereye çokta uzak deildi zaten pederlere , ulan neyse sapanları germişiz harıl harıl kurbaga arıyoruz ben birtane yakaladım gorudm vrak vrak zıplıyo ipne ulan 1 vurdum 2 vurdum hep ıskalıyom peşinden kostum kostum kosarken bir ayagım dereye dustu derede balçık gibiydi zaten ayaga kurtardık zar zor da ayakkabı yok kardesim birde kucukluk aklı zaten neyse aglaya aglaya pederlerin yanına gitmiştim ole squyla koyden kızlar gecer bize guler filan rezillikti ya . Annem yenisini alırız aglama yavrum filan derken yook ben illa onu istiyorum ama ayakkabıdan eser yok
ne uzulmustum ya

hala yanarım o ayakkabıma yanarım !

ulan orası dere miydi bataklık mıydı balçık mıydı hala anlamış deilim ya neyse

dezzy

New member
biz sitede oturuyoz...
annem hep
"ayakkabılarını içeri çalarlar kapının önünden" diodu...
ben de "yaw sitede oturuyoz buraya kim girip de çalıcak" diodum..
aykkabılarım hep kapının önünde...
bi gün yine dışarı çıkıcam.. çıkıyorum kapının önüne.. ayakkabı yok!!
ayakkabılığa fln. bakıom yokéé
sonradan çalındığını anladım
2 hafta fln. okul ayakkabısıyla idare ettim...
çok üzülmüştüm ben de...

(soora aynı ayakkabıdan aldım yine:))

(çok da ilginç diil ama)

ulasyasar

New member
benım hayatım zaten cok olaydı kucuklugumden berı ne kazalar ne garıplıkler geldı basıma bunlardan bırını anlatım bende aslında bu anlatacagım bıraz garıp bı sey :)

10 yasındayım ankara bahcelıevler k.k.k yanındakı lojmanlarda oturuyoruz bızım orda bı yokus vardır k.k.k nın ordan assaya uzun ve dumduz neyse babamda o zamanlarda bmx ler yenıydı benımde bı flash ım vardı bmx tarzı yanı bı modelı neyse bısıklet yenı ya bende aldım bısıkletı cıktım yokusun basına arkadastada pınokyo var :) neyse hadı yarısalım dedım neyse bız bastık pedallara hızlandıkca hızlanıyoruz ama :) neyse yol yokus assaya delı bı hız yaptık yolun sonuna gelırken ben durmak ıstedım ve arka frene bastık fren telı koptu yanı frenım patladı allah dedım :) sonra one asıldım yanı on frene oda gevsemesınmı yanı tel bosaldı ama cok cok az tutuyo :) ben kaldım sap gıbı bısıkletın basında eşşek gıbıde hızı gıdıyor gademsız allam dedım ne olcak en sonunda on frene ole bı yuklendımkı o sırada o hırsla dıreksıyonuda kendıme dogru cekıyom veeee allllllaaaahııııııııııııııımmm dıreksıyon on milden cıktı elımde kaldı on teker kendı kendıne gıdıyooo :) ve tahmın edebılecegınız gıbı en sonunda dıreksıyon elımde oldugu ıcın bısıklet 3 parcaya ayrıldı on teker dıreksıyon ve arka kısımı tabı bende o 3 leme ıcınde 4.cüyüm basladım yerde taklalar atıp suruklenmeye en sonunda durdugumda elımde bı acı hıssettım ve bır baktım fren kolu elıme gırmıs :) ama varya anlatamam bastım feryadı askerler geldı ben aglaya aglaya babamı anlattım babamda astsubay o zaman ve cok sınırlıdır kendısı bunu bı ogrendı yanıma gedı bıde ben ondan tokat yemezmıyım artık sız dusunun :))

HTML