hhtunnel kullanıyorum ama video ve oyun oynayamıyorum.

• Konbuyu başlatan lighter
  • Başlangıç tarihi
L

lighter

Guest
Çalıştığım yerde web filtresi var ve bende her siteye giremiyorum Bu yüzden bende hhtunnel kullanarak sayfalara böyle giriyorum. 1 hafta öncesine kadar youtube'dan vide izleyebiliyordum hhtunnelde fakat şimdi izleyemiyorum. hhtunnelde facebook'a girebiliyorum fakat ne video nede farmville gibi oyunları oynayamıyorum. Seafight oynayamıyorum. Normal oyun sitelerindeki oyunları oynuyorum. Mynette batak oynayamıyorum. Ttnette müzik dinleyemiyorum.Bana ne önerebilisiniz bu konuda?

L

lighter

Guest
:(

Çok teşekkürler Çok yardımcı oldunuz. Size borcumu nasıl ödeyeceğimi bilemiyorum.

cemre64

New member
meb engelli stelere giremiyorum.oyun oynayamıyorum.siteye akdar giriyorum ama oyuna giremiyorumtavsiyenizi bekliyorum.buna benzer sorular sorulmuş amacevaplarını göremedim

hunter41

New member
Çalıştığım yerde web filtresi var ve bende her siteye giremiyorum Bu yüzden bende hhtunnel kullanarak sayfalara böyle giriyorum. 1 hafta öncesine kadar youtube'dan vide izleyebiliyordum hhtunnelde fakat şimdi izleyemiyorum. hhtunnelde facebook'a girebiliyorum fakat ne video nede farmville gibi oyunları oynayamıyorum. Seafight oynayamıyorum. Normal oyun sitelerindeki oyunları oynuyorum. Mynette batak oynayamıyorum. Ttnette müzik dinleyemiyorum.Bana ne önerebilisiniz bu konuda?
aynı sorun bendede var nasıl halledebılırım yardımcı olursanız sevınırım

babadagi

New member
Tüm yasakları sitelere girmek, facebook oyunlarını, diğer online oyunları problemsiz oynamak için bir vpn hizmeti satın almalısınız, https://batihost.com/vpn adresinden deneme hesabınızı aktif edin ve ücretsiz deneyin. Tüm problemlerinizin çözüldüğünü göreceksiniz.