HHP-Emulation Bölüm Kuralları

Status
Not open for further replies.

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
1-) Emulation bölümünde diğer bölümlerde olduğu gibi küfür,mail paylaşımı,site reklamı,trojan içerikli dosya dağıtımı kesinlikle yasaktır.

2-) Eğer herhangi bir sorununuz olursa (emulatör çalıştıramamak,emulatörde oyunu açamamak vs.) şikayetinizi veya sorununuzu mevcut sabit başlıklarda bildiriniz ya da paylaşıldığı başlığa mesaj atmanız yeterlidir.

3-) PSX,PS2,PS3,PSP gibi konsolların oyunlarını paylaşmak kesinlikle yasaktır!

4-) Oyun İsteklerinizi bu başlıktan yapabilirsiniz.

5-) Kullanabileceğiniz tüm emulatorlere bu başlıktan ulaşabilirsiniz.

6-)Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7-) Foruma yazacağınız cevap bir yerden alıntı ise alıntı yaptığınız kaynağı belirtmelisiniz yada aLıntıdır ibaresi kuLLanıLmalıdır

:cool:Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

9-) Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır! Uymayanlar gerekli cezayı alırlar

10-)Emulation İLe aLakalı olmayan konular bölüm moderatörü tarafından gerekli bölüme taşınır bunu Tekrar tekrar yapan üye uyarılır tekrarında ceza alır konu Açarken lütfen ilgili bölümlere konu açınız

11-)
Emulation Bölümü Konu Açma Limiti Günde 10 Adet oLmakLa birlikte Daha Fazla Açan üyelerin konuLarı kapanır

Ayrıca oyunların birbirleri ile karışmaması için konu başlıklarında [TAG] kullanmaya özen gösterdik. Konu açarken dikkat etmeniz önemle rica olunur.

[TAG] Listesi:

GC: GameCube
N64: Nintendo 64
GB: Game Boy
GBA: Game Boy Advance
SNES: Super Nintendo
NES: Nintendo NES
DS: Nintendo DS
VB: Virtual Boy
Xbox: Microsoft Xbox
DC: Sega DreamCast
SAT: Sega Saturn
GEN: Sega Genesis
SMS: Sega Master Systems
GG: Sega Game Gear
NeoRageX: NeoRageX
MAME: M.A.M.E
NEB: Nebula
KW: Kawaks

NOT:Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

Status
Not open for further replies.