hhman hakkında

fulldot

New member
daha önce ramazan bayramı boyunca davul çalan hhman 29 Ekim Cumhuriyet bayramında neden bir Türk bayrağı taşmadı???

LeaDerLyCa

New member
her özel gün için birşey yapılacak diye birşey yok .. 1 gün kalacak diye tüm gün onunla uğraşılacak mı ? ramazan tam 1 aylık süre .. ve 1 ay süreyle kaldı .. ama eski hh man ' Lerden birisi konabilirdi ..

fulldot

New member
bence konabilirdi değil, konmalıydı.
ayrıca o bir gün dediğin gün için atalarımız gözlerini kırpmadan ölüme gitmişlerdir.

lazzuri53

"LazigoL"
bekLiyordum bunu.. :hhmanD
Mayıs 2008 kayıtLı üyeysen daha önce Türk bayrakLı yada asker kıyafetLi çok HH-Man görmüş oLman gerekiyordu..
Tabi siteye bu başLığı açmaktan başka bişi için girmişsen..

fulldot

New member
bekLiyordum bunu.. :hhmanD
Mayıs 2008 kayıtLı üyeysen daha önce Türk bayrakLı yada asker kıyafetLi çok HH-Man görmüş oLman gerekiyordu..
Tabi siteye bu başLığı açmaktan başka bişi için girmişsen..
ben daha önce görmedim demiyorum, elbette gördüm defalarca.

yanlız bugün neden konulmadı?
cevabı henuz alamadım.

Solariz

Administration
arkadaşlar şuanda sitenin bir çok sorunuyla problemiyle iyisiyle kötüsüyle elimden geldigi kadarıyla ben ugraşmaya çabalıyorum bugün bunun eksikligini bende yaşadım fakat işlerimin yogunlugu dolayısıyla bilgisayar başında olamadım ve yapmış oldugum logoyu ekliyemedim özel bi nedeni yok biz milliyetci bir siteyiz böle bi özel günde bayragımızın sitemizde yer alması bizi gururlandırır ama elde olmayan aksaklıklar bunu yapmamı malesefki engeledi =(

//:U.N.G.O.O.D

Altın Üye
arkadaşlar şuanda sitenin bir çok sorunuyla problemiyle iyisiyle kötüsüyle elimden geldigi kadarıyla ben ugraşmaya çabalıyorum bugün bunun eksikligini bende yaşadım fakat işlerimin yogunlugu dolayısıyla bilgisayar başında olamadım ve yapmış oldugum logoyu ekliyemedim özel bi nedeni yok biz milliyetci bir siteyiz böle bi özel günde bayragımızın sitemizde yer alması bizi gururlandırır ama elde olmayan aksaklıklar bunu yapmamı malesefki engeledi =(
ellerine sağlık herşey icin ama genelde koyuyorsun güzel bişey

HTML