[HH Online Video Servisi] __ A.MOD Adayıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maki1907

New member
sevgili hackhell sakinleri hackhell de katkım olsun istiyorum ve asistanlık görevi talep ediyorum siz sevgili hakhell üyelerinin olumlu olumsuz tüm fikirlerine teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım. maki1907

1001Design

330i ///M3 Design

infatuate

İstirahatte
mayıs 2006da üye olmuşsun nerdeyse 2 sene olacak fakat foruma werdiğin hiç bir emek yok, öncelikle paylaşımda bulunmalısın ki bizde sana güwenelim we + oylarımızı sakınmadan werelim ..

çok çok çok erken yönetici olabilmen için ..

maki1907

New member
mayıs 2006da üye olmuşsun nerdeyse 2 sene olacak fakat foruma werdiğin hiç bir emek yok, öncelikle paylaşımda bulunmalısın ki bizde sana güwenelim we + oylarımızı sakınmadan werelim ..

çok çok çok erken yönetici olabilmen için ..
katkım yok haklısınız ancak güvenebilmeniz için çok mesajımın olması gerektiğini yeni öğrendim mayıs 2006 dan beri hackhelldeyim ve zamanım olduğu için asistanlık talep ettim yinede teşekkür ederim karar sizin:goz:

hasgerya

Banned
maki1907 haddim olmayarak sana 1-2 tavsiyede bulunacağım"Forum oyunları" bölümünü ihmal etme,hem post kasarsın,hem de yönetimdeki birçok kişi ile sımsıcak ilişkiler kurabilirsin.Bir kaç ay sonra bakmışsın 5 000 mesaj olmuş,artık birbirinize "dai" diye hitap etmeye başlamışsınız,msn'de espriler havada uçuşuyor....
Sonra birkaç resim kopyala yapıştır,birkaç köşe yazarından yazıları (alıntı ya da çalıntı) al yapıştır buraya altına yorum eklemene gerek yok zaten.
Hepsi bu....Kısa zaman sonra yönetimdesin.
Hadi kolay gelsin
:victory

infatuate

İstirahatte
katkım yok haklısınız ancak güvenebilmeniz için çok mesajımın olması gerektiğini yeni öğrendim mayıs 2006 dan beri hackhelldeyim ve zamanım olduğu için asistanlık talep ettim yinede teşekkür ederim karar sizin:goz:
o zaman biz şimdilik konunu kapatalım, sen paylaşımlarına dewam et, yeterli olduğun zaman tekrar açarsın daha iyi değerlendiririz ..

maki1907 haddim olmayarak sana 1-2 tavsiyede bulunacağım"Forum oyunları" bölümünü ihmal etme,hem post kasarsın,hem de yönetimdeki birçok kişi ile sımsıcak ilişkiler kurabilirsin.Bir kaç ay sonra bakmışsın 5 000 mesaj olmuş,artık birbirinize "dai" diye hitap etmeye başlamışsınız,msn'de espriler havada uçuşuyor....
Sonra birkaç resim kopyala yapıştır,birkaç köşe yazarından yazıları (alıntı ya da çalıntı) al yapıştır buraya altına yorum eklemene gerek yok zaten.
Hepsi bu....Kısa zaman sonra yönetimdesin.
Hadi kolay gelsin
:victory
sen bu söylediklerini kendin bi uygula bakalım girebilecekmisin yönetime =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML