HH magazin...

cantanem

New member
yaaa arkadaşlar bilmiorum daha önce böyle bişey yaptınız mı yapmadınız mı ama baktım göremedim bu forumda bişi dikkatimi çekti aşklar olaylar banlanmalar çok tabi üye çok olunca çok oluo doğal olarakdan ben bunu eğlenceye çevirip HH magazin die bi bölüm açalım diorum bu bölümde ne mi yapılcak üyelerimiz hakkında fazla kırıcı olmadan ufak dan böle dedikodular yapıcaz eminim ki bu sitede ortada olmayan bir sürü aşk daha vardır kavgalar vardır bunları bu bölümün modları ortaya çıkarıp HH magazinde flaş flaş flaş benzeri bir başlık altında yayınlıcaklar sizce nasıl bir fikir bilmiorum ama ii geyik olur bence oylarınızı bekliorum arkadaşlar

Eğer açıldıysa böle bi konu şimdiden özürdilerim arkadaşlar​

Tragedy

Photo Manipulator
HH Gazetesi'nde Geyik Haberler, Komik Resimlerde ve Geyik&Mizah'taki Diyaloglarda Bunları Yapıyoruz Zaten..
Bence Gerexiz.. ;]

iSpiK

Kadim Dost
hea genco ve chief in gizli aşklarını kimse bilmio.. mesela genco cif lerde kaldı yatakta cif in 2-3 poz u bilem war .. benden duymush olmayın ;)

cantanem

New member
yaaa ama benim dediğim daha farklı bişi nasıl ünlülerimiz için gerçek hayatta magazin programları varsa burda da ona benzer bişi yapalım diorum yaa nasıl anlatsam meselaaa o bölüme açtığımız konu

flaş flaş flaş X kişi anket bölümünde Y kişiyle cilvelişrken şu saatte kameralarımıza yakalanmıstır vs. vs.

gibi bişey diorum sanırım yanlıs anlattım

StrikeMan

New member
oLsa ii OlurDu asLında ßeLkiDe GerekSiZdir aMa işi aßartaNLar oLurSa tarTıŞmaDaN GeÇiLmeS o ßöLüm yaNi ßuGün Gördük f.oyunLarında yok yok oLmaSın -1 ..

kadymp

Turk4lyfe
guzel fikir ancak ben fazla ilgi cekicegini dusunmuyorum...

รнυυяรυz

New member
StrikeMan' Alıntı:
oLsa ii OlurDu asLında ßeLkiDe GerekSiZdir aMa işi aßartaNLar oLurSa tarTıŞmaDaN GeÇiLmeS o ßöLüm yaNi ßuGün Gördük f.oyunLarında yok yok oLmaSın -1 ..
keSinLikLe doĞru
-1....

cantanem

New member
tamam arkadaşlar siz bilirsiniz benim ki sadece bi öneriydi bu arada deecay kardeş evet ona benzer bişiden bahsediodum kusura bakma dikkatimi çekmemiş demekki

facetoface

Altın Üye
dedikodu filan nefret ederim
madem geyik yapıcaksın bolumu var orda yaparsın
sonuc olarak olumsuz dusunuyorum

CHI€F

Kalpsiz
iSpiYonCu' Alıntı:
hea genco ve chief in gizli aşklarını kimse bilmio.. mesela genco cif lerde kaldı yatakta cif in 2-3 poz u bilem war .. benden duymush olmayın ;)

senin hipne olduğunu daha önce belirtmistim dimi lam gaydarator pardon moderator

cantanem

New member
Alıntı:
iSpiYonCu´isimli üyeden Alıntı

senin hipne olduğunu daha önce belirtmistim dimi lam gaydarator pardon moderator

neyse arkadaşlar bende bu konusmalardan sonra böle biyerin hiçde sağlıklı biyer olcağını sanmıorum sanırım sapıtanlar çok olcak

CHI€F

Kalpsiz
cantanem' Alıntı:
neyse arkadaşlar bende bu konusmalardan sonra böle biyerin hiçde sağlıklı biyer olcağını sanmıorum sanırım sapıtanlar çok olcak

haha sağlıklı biyer olmasını nasıl bekliorsun ki zaten basımıza ne geldiyse televole kültürü yüzünden geldi foruma da televole kültürü yerleştirip kaliteyi düsürmenin manası yok ...

HTML