hh ' cılar arası basket maçı istiyoruuuz !!!

»» dαкi ««

PsychostyLa
merhaba . benim bir önerim var . hani nasıl hh arasında futbol maçları yapılıyor ??
biz de basket maçı istiyoruz . ewt kardeşim . ben futbol dan fazla anlamam ama basket iyi oynarım diyen herkesin beni mesajlarıyla desteklemesini istiyorum ...
hadi arkadaşlar bu ay bir basket maçı çevirelim .
düşündüm de sanki bayaaa bi katılım olacak gibi gözüküyor . o yüzden kişi sayısını fazla önemsemeyelim bence .
isteyen herkes gelsin. 5-10 dk. oynayıp gidecek halimiz yok ya ...
olmadı 5 er li takımlar haline bölerek , kendi aramızda da bi tunuva yapabilirz ...
eğer maç kesinleşirse mod. arkadaşlar ile yer - saat kararlaştırıp açıklamayı düsünüorum ...
( mod. arkadaşlarımız da maça ilgisini beklioruz !! )
meajlarınızı bekliyorum .

BSY17

New member
Ya çok Iyi Olur Valla Daki çok Güzel Bi Fikir Sonuna Kadar Destekçinim

Her Destek, Tam Destek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RuTH

Altın Üye
__ daki __' Alıntı:
eğer bu site de eşitlik var ise , bu önerimiz de kabul edileceğinden hiç şüphem yok ...
Sizin Organize Edeceğiniz Basketbol Maçıyla SİTENİN EŞİTLİĞİ ne alaka ben çözemedim, Organizasyonunuzu iyi yaparsanız neden olmasın

»» dαкi ««

PsychostyLa
fofer' Alıntı:
Sizin Organize Edeceğiniz Basketbol Maçıyla SİTENİN EŞİTLİĞİ ne alaka ben çözemedim, Organizasyonunuzu iyi yaparsanız neden olmasın
ya arkadaşım benim kötü bir niyetim yok tu hani futbol maçları yapılıo ya , ben de dedim basket maçı için de eşitlik istioruz . yanlış bi şey söyledim isem özür dilerim . şimdi edit liorm

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Bilader,basket oynuyorum die elinde top tutamayan adam gelmesin..kendine güvenen ve hırslı adam isterim karşımda..

LoNeLY

New member
kiwi varsa sonuna kadar varım :D ist içi olursa gelirim. yer zaman belirlensin daha sonra NbaHell Yapalım :D:p

»» dαкi ««

PsychostyLa
beyler daha liste oluşturmadım su ana kadar ama ben dahil 6 kişi var lionking24 sende gelirsen 7 oluoo . bi de arkadaşın dediği gibi elinde top tutuo die kendini basketçi zannedenler gelmesin ... oyunu cıvıtmayacak , basketten anlayanlar gelsin
hala mod. arkadşlar bi ilgi göremedik !!!

ya basketçilerden iyi kaleci olur pazar gunku maça kalecı olarak gelecek varmı :) maksat tanışmak yawsss!!!!

Hell

Başarıda bir sanattır.
malesef sosyal etkinliğim 0 dır ne maç yaparım nede top oynarım :cool:

Ama gel NBa yabalım de bana uyar :cool:

»» dαкi ««

PsychostyLa
ANTU' Alıntı:
ya basketçilerden iyi kaleci olur pazar gunku maça kalecı olarak gelecek varmı :) maksat tanışmak yawsss!!!!
ya abi ben maça da geliorum ama seyirci olarak :D

LaZiSH' Alıntı:
beyler adam eksik olabilirse bende gelebilrim
(bu arada yaş 16):p -ona göre alın kadroya derim-
ewt kardeşim şu an senle beraber 8 kişi oldu sanırım yer var daha rahat olun ;)

hellboy726' Alıntı:
malesef sosyal etkinliğim 0 dır ne maç yaparım nede top oynarım :cool:

Ama gel NBa yabalım de bana uyar :cool:
ya abi sen yeter ki gel ya ... sana VIP den bile ayırttım ben :D

hee beyler maç tabi ki ist. da olucak BSY17 zaten ilk listeye seni aldım ;)
şu an 8 kişi we 10 kişi olduktan sonra yer we zaman ayarlamaya çalışıcağız ...
bu arada yaş sınırlaması yok :D >>> maksat tanışmak we kaynaşmak <<<

kiwi

New member
ANTU' Alıntı:
Antu hala kaleci bulamadıysaniz ben gelirim fena kalecii diilimdir beni buradan haberdar edersen sevinirim.

HTML