HH Alemine Hediyem : Emeeting : Arkadaşlık Sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emfrees

New member
HH Alemine Hediyem : Emeeting : Arkadaşlık Sitesi

www.datingscripts.co.uk tarafından üretilen ve piyasada olmayan çok
hoş ve ödül almış bir script, daha 4 gün önce satın aldım dayanamadım
hemen HH alemine paylaşim dedim, evet arkadaşlar güle güle kullanın,
yaşayacağınız tek sorun var o da Ioncube kurulu olmayan serverlerde çalışmıyor, yeni bir sistem php dilinde yazılı scriptleri daha hızlı okuması için,
hm güle güle kullanın

Yükle
..

Yakında full halde hackhell'da.. !

SAYGILARIMLA

emfrees

New member
aRKADAŞLAR Bu full versiyonu satın alan benim kurulum çok basit sistemi servere yükleyip www.site.com/install girmeniz yetiyor, ancak ben crackli halini veremedim size kramadım yani, bende key var ama tek kullanımlık, bunu kırmak kolay, bu arada prowl ben kendi hostingimde Ioncube sorunu yaşadım, kuramadım nasıl yapabileceğimi çözemedim, sonra adamların verdiği free hostinge attım, yardımcı olabilirmisin bu konuda

SAYGILARIMLA

ProwL

Gitarist
emfrees' Alıntı:
aRKADAŞLAR Bu full versiyonu satın alan benim kurulum çok basit sistemi servere yükleyip www.site.com/install girmeniz yetiyor, ancak ben crackli halini veremedim size kramadım yani, bende key var ama tek kullanımlık, bunu kırmak kolay, bu arada prowl ben kendi hostingimde Ioncube sorunu yaşadım, kuramadım nasıl yapabileceğimi çözemedim, sonra adamların verdiği free hostinge attım, yardımcı olabilirmisin bu konuda

SAYGILARIMLA
Şimdi freehostlarda ioncube desteği bazı firmalarda verilir ancak register_globals uyuşmaz bu seferde.. o yüzden düzgün bir firmadan ilk önce destek alıp bu özellikleri sağlayabilirlermi bunu öğrendikten sonra bir hosting hesabı açmanızı öneririm..

Script nullfield değil ise şuan bir işe yarayacağını zannetmiyorum çünkü domain adına lisanslanıyor..

eNergy35

New member
ProwL doğru söylyor Aldığın Lisans Key nosu ile install ediyorsun ve kullanmış olduğun domain ve DNS bilgisi lisans paneline Log. edilyor ve aldığın pakete göre ki tek domain icin almışsındır :) işe yaramıyor

Güzel düşünce ama Lisans keyi olan herkez bu scripti kurabilir olmayanlar icin Zend li kodları kırıp Scripti Null etmesi gerekir ve null scriptleri bu script icin sorun yaratıyor
Kendimden Bilyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML