hevesli bir şifre kırıcı olmak isteyen kimse yok mu?????

towell

New member
hevesli bir şifre kırıcı olmak isteyen birine yardım etmek isteyen kimse yok mu?????

üniversite öğrencisiyim mükemmel derecede şifre kırma merakım var bütün algoritmaları bilmek ve bütün şifreleri kırma noktasında elimen geleni yapmak istiyorum ama bana yol gösterecek bir üstad eksikliğim var bana yardım edecek yol gösterecek paylaşımda bulunack kişiler mail atarlarsa msnlerine beni de eklerlerse sevinirim sürekli çalışıp en iyisini yapmak istiyorum... sitelere girmek yada bilgileri çalmak gibi bir amaç değil benimki sadece şifreleri kırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum yok mu beni çırağı olarak kabul edecek biri???? [email protected]

veremverme

New member
üniversite öğrencisiyim mükemmel derecede şifre kırma merakım var bütün algoritmaları bilmek ve bütün şifreleri kırma noktasında elimen geleni yapmak istiyorum ama bana yol gösterecek bir üstad eksikliğim var bana yardım edecek yol gösterecek paylaşımda bulunack kişiler mail atarlarsa msnlerine beni de eklerlerse sevinirim sürekli çalışıp en iyisini yapmak istiyorum... sitelere girmek yada bilgileri çalmak gibi bir amaç değil benimki sadece şifreleri kırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum yok mu beni çırağı olarak kabul edecek biri???? [email protected]
anlamadım ne demek istediin

oz_K_an

New member
Ne kadar bilgin var konu hakkında?
Herşey internette var zaten google amca sana bi hayli yardımcı olur

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Senin amacın nedir kardeşim. Bütün hepsini bilcen ama yapmayacan ha.

:D İyi ekle beni :D

EsMeR_BoY

İsTanBuL
100 tane şifre Kırma Teknıgı var ama NAsıl dıyorsan dıyorsan programcı veya programları Iyı Kulanan Bırı Olmalısın Yanı ne NEreye Uyacagını Bılecen Anahtarcı gıbı Nasıl HEr Kılıt Bırbırıne UyMuyor Bunda Böyle Şifre kaBul Etmıyorsa progam ıcın Söylüyorum Proyu Parcalara ayıracan ne nereyebaglantılı onu örenecek Ve Kod Olan Yerı Sılecen kılıt devre dısı Serial ısınede Bu Sekıl yaparsın tabi oda zor tabı bakma rahat söYlüyorumda Sıte ıcın dıyorsan Bunlarda hemen hemen aynı aynı Scprt Bulacaksın ve md5 Nereye baglı Bulacaksın ve Bulldun mu zaten ısı Tamamdır Bulamadıysan bıle 2 Komutla Bır Satır daha Yönlendırme yapa Bılırsın Index Basma ısı Hack zor deyıl kafa Kulanmak Zordur!

towell

New member
arkadaşlar cidden dalga konusu yapmışsınız ben ciddiydim önerilerinizi almak istemiştim ama işte herkes dalga geçmiş ben hacker olmak istemiyorum kimseye zarar vermekde değil sadece insanlara yardım etmek istiyorum günde binlerce insan şifresini unutuyor program öğrenmek değil amacım onu herkes yapar ben asıl işin mantığını öğrenmek istiyorum bu konuda keşke yardım eden biri olsa çok mu zoooor bir konu????

HTML