herkeze selamlar

stallone

New member
ben yalovadan kani yalova belediyesinde çalışıyorum. yalovada bir işi olan yada bir şey sormak isteyen kardeşlerime her zaman yadımcı olurum. yeni üyeyim tanışmak isterdim her birinizle ama bu mümkün görülmüyor bu forma zahmet edip yazanlara cevap yazabilirim sadece..

bir eleştirim var site hakkında yanlışsam düzeltiniz.. kültür sanat ağırlıklı bir site değil daha cok olmasını cok isterdim.
mesela yabancı ressamlar ve tabloları adı altında bir şeye ulaşamadım.

saygılarımla
kani.

pasaklı

New member
öncelikle hosgeldin
bilmem farkindamisin flod yapmissin
resim derken avatari kastetdiysen evet gorunmuyo bi daha dene : )

stallone

New member
flod ne ben anlamam ki mesaj yazarken altta bir göz alt vardı bende resim ekleniyor sandım koydum ok dedim sonuç hayal kırıklığı

Spide®

New member
A.s Dostum Hos Gelmissin aramıza ...

pasaklı

New member
simdi sen ben geldim diye bi msj atmissin ya en tepedeki
bide onun altina resimle ilgili msj atmissin iki msj ust uste atildigi zaman flod oluyo bu flodu yapmakta yasak..
iste boyle: )

stallone

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
simdi sen ben geldim diye bi msj atmissin ya en tepedeki
bide onun altina resimle ilgili msj atmissin iki msj ust uste atildigi zaman flod oluyo bu flodu yapmakta yasak..
iste boyle: )

ne demek istediğini anladım ama dediğin yere bakınca yaptığımı göremedim resim falan yok ki flod nasıl yapılrı da ilmem göremedimde cahilliğime verin nasıl düzeltebilirim yasak bir şeyi yapıp yönetimle ters düşmek istemem...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
*Stallone* aileye hoş geldin...Flood, boş yere ard arda fazla mesaj yazıp fazlalık oluşmasına neden olmaktır...Bu da formumuzda yasak..Bunun yerine elinden geldiğince "edit" i kullanmaya çalış...

Ayrıca avatarını koyamama sebebin de boyutunun çok büyük oluşundan olabilir...Gözat tuşunun etrafında bir yerde boyutuyla ilgili küçük bir not olması lazım...
Kolay gelsin...

Tekrar Hoşgeldin...

ofoking

New member
hosgeldin bosver flood mluud ögrenirsin zmanla

dumani

New member
hoşgeldin aramıza,
iyi forumlar, faydalı paylaşımlar.
bu arada sitemizde yabancı ressamlar ve onların yapıtlarının bulunduğu bir bölüm mevcut, yakında bulursun.
aman dikkat kaybolma:D

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Evet sitede gezindikçe aradığın herşeyi bulursun Hackhell ailesine hoşgeldin..

HTML