Herkese Sevgiler

bleuangel

New member
Ben bu foruma bugün katıldım.İnceleme fırsatı bulduğum zaman dilimi içinde,hemen her konuda yardımlaşma ve paylaşım yapıldığını gördüm.bu nedenle bu forumu bulduğum için gerçekten sevinçliyim.Öncelikle çok yoğun emeklerle bu forumu geniş paylaşımlı bir hale getiren forum yöneticilerine ve bilgilerini hiç bir karşılık beklemeden paylaşıma sunan arkadaşlara içtenlikle teşekkür ederim.Hepimiz gerçek hayatta çok az yaşadığımız karşılıksız paylaşım duygusunu bu forumlarda yaşıyoruz.Sevgide bilgide paylaştıkça büyür.Bu duygulara düşüncelere sahip olanlar artıkça da hayat güzelleşir. diyorum.Forum kurallarının 1. maddesi bu forumun güzelliğini anlatıyor.hepimiz arkadaşlığn sevginin ve en önemlisi paylaşımın, yardımlaşmanın en üst düzeyde yaşandığı bir yerde buluşmuş oluyoruz.

Yalansız,Sevgi dolu bir Dünya için heryerde,herzaman paylaşımcı olalım diyorum.

1001Design

330i ///M3 Design
aramiza hosgeldin
ii forumlar

VolkaN

Altın Üye
aramıza hg ii formlar bol paylasımlar.........

Novace

New member
Ho$GeLdiiNnNN... KaLıCı OlUrSn İN$ SeVgiLeRLe...

tugyanedo

New member
Yalansız,Sevgi dolu bir Dünya için heryerde,herzaman paylaşımcı olalım diyorum.....işte tam istedin gibi bi site

ChilekesH

Aerospace Engineer
hoşgeldin aramıza...bu arada merak ettim bilerek mi bleu mu yazdın blue nin yerine yoksa yanlışlık la mı oldu :D...

HTML